Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to pogodzić?
Czy bycie z dziewczyną, która jest średnio w moim typie(ale jest osiągalna i na dodatek chciała się przypodobać, byłem z nią na pewnej imprezie jako osoba towarzysząca, choć jest chyba mocno wstydliwa, prawie jak ja) jest lepsze niż szukanie dalej(o ile szukaniem można to nazwać) lub czekanie na tą jedyną na całe życie. Mam 25 lat, dalej nie wiem co działać, przyjaciół prawie w cale(oprócz kolegi, który miał mnie z kimś zapoznać, ale na razie mnie zwodzi), w głębi duszy chciałbym mieć kogoś, żeby komuś się wyrzalić, gdzieś wyjść na miasto, pooglądać film, od siebie mółgbym pocieszyć w trudniejszym momencie itp.. Może ja nie nadaję się do bycia w związku, najgorzej to się przemóc, żeby się jakoś odezwać, przecież nie zaproszę do znajomych dziewczyny, której nigdy na oczy nie widzialem i odwrotnie, chyba że ja jakoś źle myślę, nie wiem boję się, że wyjdę na creep'a. PS. Nigdy nie byłem w związku, prawik.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
@mirko_anonim: po tym co piszesz wynika ze nie jesteś jeszcze mentalnie gotowy na poważne związki. popracuj nad pewnością siebie, nad zwalczaniem swoich lęków, wychodzeniem ze strefy komfortu i ogólnym polubieniem samego siebie. wtedy przestaniesz się zamartwiać co sobie pomyślą twoi znajomi gdy przyprowadzisz nową koleżankę, przestaniesz szukać osoby której możesz się wyżalić(PS: to nie może być twoja partnerka) i będziesz miał odwagę szukać partnerki na której na prawdę bedzie ci zależało.
@zelluss:

daj dziewczynie spokój, niech trafi na takiego który będzie pewny tego, że chce zbudować z nią relacje


I tak właśnie wygląda ta kolejka chętnych do każdej kobiety xd Nawet jak koleś jest zwykłym spokojnym mireczkiem i dąży do związku, to nie można mieć pewności czy on w ogóle faktycznie tego chce. Ale potem gdy kobieta zostaje singielką po kilku latach pseudozwiązku z takim typem to powiedzą, że pewnie skakała po
@mirko_anonim: @czescmampytanie

Totalne bzdury, większość facetów rozwija się i staje się lepszymi DLA KOBIETY a nie dla samego siebie.

Taka jest niestety prawda, wiele osób może mówić jak to oni nie robią XYZ bo to kochają, to ich pasja, powołanie, SAMOROZWÓJ.

No i ok, ale prawda jest taka że człowiek a konkretnie facet to jest jak lew na sawannie - jak go zmusić to upoluje kawał mięcha, ale jak może to
Totalne bzdury, większość facetów rozwija się i staje się lepszymi DLA KOBIETY a nie dla samego siebie.


@Dietetyq: to się nie wyklucza z tym co napisałem. może sie rozwijać dla kobiet bez wchodzenia w fałszywą relację.

No i ok, ale prawda jest taka że człowiek a konkretnie facet to jest jak lew na sawannie - jak go zmusić to upoluje kawał mięcha, ale jak może to będzie leżał do góry brzuchem
Anonim (nie OP):

jakiekolwiek doświadczenie które posunie cię do przodu jest teraz wazne, nawet jeśli nie idealne


Kim trzeba być, żeby wchodzić w związek z zamiarem późniejszego zerwania a osobę, która się szczerze zaangażuje potraktować tylko jako okazję do zdobycia doświadczenia...


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
✨️ Autor wpisu (OP): @Hawanka póki co od roku z nią nie pisałem, a mam takie podejście, bo pare rzeczy mi w życiu nie wyszło, nie mam pracy w zawodzie, nie potrafię sam pójść na dyskotekę bo wydaję mi się to dziwne, nie potrafię sobie określić priorytetu rzeczy, które powinienem w odpowiedniej kolejności zrobić, po dwóch podejściach na studia nie widze sensu żeby podchodzić na byle jaki kierunek po raz kolejny,
Anonim (nie OP): Nie słuchaj wykopowych dyletantów i różowych.
Masz naturalny problem, z którym każda różowa się "zmaga". Każda różowa zadaje sobie to samo pytanie, a teraz najwięcej plusuje komentarz potępiający cię. Ile to razy różowa w życiu spławia kolesia, bo wie, że jest osiągalny dla niej, ale chce mieć jakiegoś oskarka, albo chada? Teraz się nie przyznają, bo już pewnie są stare i obniżyły wymagania.

Musisz podjąć decyzję, czy opłaca
Anonim (nie OP): Bierz na razie to co dają żeby złapać jakieś doświadczenie.
Laski nienawidzą facetów bez doświadczenia i dlatego prawik zwykle zostaje prawikiem, bo słynne radary różowych wyłapują takich i nie dopuszczają do kontaktu.

Na obecnej nabierzesz doświadczenia to rozglądniesz się za lepszą.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
Anonim (nie OP): a ja uważam, że jeśli charakterami jesteście dobrani, to te 100% dopasowanie wyglądem nie jest konieczne. Jeśli nie masz niecnych zamiarów, nie chcesz jej wykorzystać, a jedynie nawiązać szczerą relację, to śmiało działaj.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32