Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Yo
Wiecie co skrywa prawda i dlaczego żyjemy w celibacie? prawdą jest to, że kobiety siłę podziwiają, a słabością gardzą. Do tego zjawisko fizjonomi kobiety i ogólnie ludzie brzydkim przepisują złe cechy a ładnym dobre. Ponadto jeśli przegrałeś i coś u Ciebie kuleje z tych trzech rzeczy WYGLĄD (wzrost, twarz, mięśnie, postawa, szczena itd) POZYCJA (posiadłości, majątek, dużo znajomych, wyższe wykształcenie, bycie szefem w własnej działalności i sterowanie 1000 ludzi pod tobą itd) CHARYZMA (silny charakter, zaradność, męski charakter, umiejętność godzenia się z rzeczywistością itd) Kobiety pragną by ich idealny facet miał wszystkie 3 te cechy i wcale im się szczerze nie dziwię słabe geny nie są warte przekazania ich dalej dlatego kobiety nami gardzą i tak geny mają wpływ na WYGLĄD, POZYCJE i CHARYZME masz predyspozycje do tego by się stać kimś, a to zasługa genów. Dlatego panowie nie obrażajcie się na naturę i kobiety. Ja jestem Damian mam 21 lat i dzisiaj 21 listopada roku 2023 przełykam blackpill.
#przegryw #blackpill #geny #truecel #incel #takaprawda #rozowepaski #itsover



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @exystexys Ale takich chcą kobiety przez pokazane ideały na ig
@Mozolny_Szturm12 Do tego czasu jeszcze bardziej utwierdzę się w tym co napisałem w tym wpisie xD
@Redpill_Na_Calego Zdrowe te kobiety czy skrzywione? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mascarponie Ale tak jest KAŻDA zdrowa laska chcę typa z 3 tymi cechami
@Maximus_Wykopus_Dickus Brutalna prawda czasem boli wiem o tym wybaczam Ci
@Eteres Nie wiem jak
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dobra jestem kryptobluepillem fantazjującym o tej jedynej i super miłości. Sorry chłopaki za te słowa, no ale czasami naprawdę myślę, że it`s over for chuop eh. Chciałbym iść na randkę i puścić ten soundtrack
https://www.youtube.com/watch?v=kHKqOjGaLow


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
Kobiety pragną by ich idealny facet miał wszystkie 3 te cechy


@mirko_anonim: Generalnie tak, ale po pierwsze życie to nie jest koncert życzeń - każdy by chciał jeździć Porshe 911, co nie zmienia faktu że większość jeździ Passatem 10 letnim, PKS'em, albo chodzi z buta.

To co ktoś chce, a to co może osiągnąć to są 2 różne kwestie.

Damian mam 21 lat i dzisiaj 21 listopada roku 2023 przełykam blackpill.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq Z mądrością to ja mam tyle wspólnego co panowie bezdomni z niepiciem alkoholu przed sklepem czyli nic. Ale czy tinder i badoo to nie jest miarodajny wyznacznik czyjegoś potencjału genetycznego? ja mam 0 par albo maks 8 lasek które na 100% są jednym z tych co wymienię: promotorka swojego ig, kolekcjonerka par, kobieta szukająca gościa co da blika za nic. Całe życie walczę z nerwicą natręctw
@mirko_anonim: Rozumiem, że jest Ci ciężko - moim zdaniem najlepsza kwestia jaką możesz zrobić to rozwijać się zawodowo czy swoje pasje, starać się pokonywać przeciwności losu, walka z tymi cechami które już na tym etapie potrafisz zdiagnozować że są negatywne i źle na Ciebie wpływają.

A z laskami próbuj jak masz opcje, nie nastawiaj się na nic, być może szanse są nikłe ale nie zerowe. Więc nie trać na te suche
@mirko_anonim: Handlowcy na pewno. Co do innych grup zawodowych np. programiści to już nie byłbym taki pewien. Flirt jest dość specyficzny i zawsze wiąże się z wystawieniem na odrzucenie. Poza tym ludzie którzy mają wysoką pozycję i dużo zarabiają mogą być zapracowani i nawet nie mieć czasu na szukanie partnerki. Oczywiście zależy od branży.
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq Jest mi bardzo ciężko nie raz mam dosyć tej samotności, a jak się wyprowadzę kiedyś od rodziców to będzie ekstremalnie ciężkie życie, bo przez próbę wylogowania się z życia uszkodziłem sobie mózg i jestem epileptykiem. Nie wyobrażam sobie życia samemu jako epileptyk trochę.


· Akcje: