Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
@30062018: #!$%@?ąc od tego co zdrowe, to kobiety mają inną termikę (fakt) i każdy ma inne przyzwyczajenia.

Mieszkałem z rodzicami w kamienicy, w której raczej było chłodno (19-20 stopni) i to było dla mnie normalne. Gdy wyprowadziłem się z chaty i zacząłem mieszkać w ciepłych mieszkaniach, to najpierw nie mogłem się przyzwyczaić do tego, że muszę spać w 23 stopniach, a potem gdy wpadałem do rodziców, to #!$%@?łem jak u nich
Iudex - @30062018: #!$%@?ąc od tego co zdrowe, to kobiety mają inną termikę (fakt) i ...

źródło: en-label

Pobierz
Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki.


@30062018: Nastaw na Radio Maryja i urwij gałkę od radia, aby poczuć wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°) (nie zmyśliłem tego, była taka historia kiedyś na antenie)
Osobną sprawą jest to, że kobietom jest zimniej. Komfort odczuwają zwykle w o 2-3 stopnie cieplejsze temperaturze niż mężczyźni.


@Iudex: A wiesz czym to jest spowodowane? Na zdrowy chłopski rozum powinno być inaczej bo przecież kobiety mają procentowo więcej tkanki tłuszczowej. Masz może jakieś badania?
@30062018: ja to samo nie mogę zasnąc jak kaloryfer napieprza na maksa, w ogóle muszę mieć delikatnie uchylone okno aby powietrze sie sączyło do środka.

Tyle że ja śpie sam, różowej może zimno? Niech ona śpi od kaloryfera i będzie jako osłona termiczna jeżeli macie łóżko przy kaloryferze. Możesz się też rozebrać i spać na wierzchu albo nago.
@szynszyla2018: A to w domu jak nie wietrzysz to nagle syfu nie ma? I tak jest, tylko dodatkowo niezbyt wietrzony. Można zawsze używać dodatkowo oczyszczacza powietrza + tylko lekko uchylić okno zimą. No i nie w każdym miejscu w Polsce w powietrzu jesst taki syf... choć niestety w dużej części kraju tak jest. Nadal lepsze to niż nie wietrzyć mieszkania.
@30062018:
1/ wynaleziono coś takiego jak termometr - może to Ci dać informację w jakiej temperaturze spać wygodnie
2/ jak akceptowalna różnica temperatur pozwala na inną kołdrę itd. - spróbuj spać pod samą poszewką (nie trzeba mieć wspólnej kołdry, nikt tego nie sprawdza)
3/ jak nie wysypiacie się razem i macie taką możliwość - można spać zawsze w osobnych pokojach (nikt tego nie sprawdza)