Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: Jesteś jakimś wymarłym gatunkiem. Większość kobiet, które widziałem cierpiały 1 dzień po rozstaniu lub już miały nowego bolca. Może 2 w takim miarę bliskim otoczeniu wybrały długą samotność, ale to kobiety z dziećmi.
I żeby nie było nie obrażam kobiet, ale piszę z doświadczenia. Nawet moje byłe miały od razu nowego, a ja zdychałem z rozwalona psychika xD.
No nic trzymaj się tam najprawdopodobniej masz jakieś zasady w życiu, a
  • Odpowiedz
@guts-purek: to ja mam wrażenie że ledwo przeżywam to, mimo że to nie była długa znajomość to w moim odczuciu wyjątkowa. Lata się tak nie czułam. I wczoraj pomyślałam, że serio nie przeżyję kolejnego zawodu. Więc chyba lepiej darować sobie relacje damsko męskie :)
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: trzymaj się tam różowa. z takich pozytywów całej sytuacji - ciągle możesz wierzyć w to, że miłość istnieje, że jeszcze nie zginęła pod tą całą otoczką "dzisiejszego świata"
  • Odpowiedz
Jesteś jakimś wymarłym gatunkiem. Większość kobiet, które widziałem cierpiały 1 dzień po rozstaniu lub już miały nowego bolca.


@guts-purek: Zdecydowana większość kobiet ma tak jak OPka. Po prostu żyjesz w jakimś ch*jowym otoczeniu pełnym karyn.
  • Odpowiedz