Wpis z mikrobloga

@GoracyDelfin mam Smart TV tylko starszy, działa już tylko Netflix i YouTube. Za niedługo pewnie nic nie będzie działać. A nie chce mi się hdm pod łapka podpicic.
Ale chrom działa na analogu, przeca to właśnie Smart pod jednym z hdm ....
@GoracyDelfin co mnie w błąd wprowadzasz?
Google Chromecast to niewielka przystawka (dongle) marki Google podłączana do telewizora lub projektora za pośrednictwem gniazda HDMI. Urządzenie łączy się z Wi-Fi i pozwala bezprzewodowo przesyłać obraz i dźwięk z urządzeń mobilnych oraz platform streamingowych.

Działa tak jak mówiłem, wspinasz w HDMI i masz, moje pytanie czy idzie cały obraz z laptopa "castowac" czy nie.
co mnie w błąd wprowadzasz?


@fraciu: no i widać żeś boomer, każdy smart tv może odbierać treści przez wbudowany chromecast.. łączysz tv z wifi, łączysz laptopa z tym samym wifi, odpalasz Google Chrome odpalasz YouTube i masz opcje przesyłania obrazu, chromecasta owszem mozna kupić jeżeli ktoś nie ma smart tv, one mają wbudowany odbiornik..
@GoracyDelfin no nie znam się, mój nie ma takiej możliwości, być może za stary jest. Kiedyś próbowałem przez windowsa. A tv już ma swoje lata chyba z 10.

Odp. Mi tylko czy z łapka mogę na chromacasta przysłać cały obraz z łapka, jak bym miał podpięte normalnie HDMI, czy tylko wybrane programy.