Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #bekazko #bekazlewactwa #sejm Jak tam drodzy Polacy, czy już jesteście gotowi na rychłą prywatyzację polskiego giganta Orlenu wraz z innymi dobrze prosperującymi firmami państwowymi przez ekipę Donalda Tuska? Jakie to uczucie Jak wie się, że zagłosowało się nad likwidacja strategicznych spółek, wyrzucenie polakow na bruk i skutkiem tego
bedzie ponownie 14% bezrobocie jak było za czasów PO-PSL?
  • 14
@johny-kalesonny: Nie tylko, ja również pracuje w SSP i też z żoną boimy się o przyszłość i myślimy o wyjeździe z kraju.. Żona jest katechetka o też niewiadomo czy nie straci pracy Jak lewica weźmie w swoje brudne ręce edukację..
Nie tylko, ja również pracuje w SSP i też z żoną boimy się o przyszłość i myślimy o wyjeździe z kraju.. Żona jest katechetka o też niewiadomo czy nie straci pracy Jak lewica weźmie w swoje brudne ręce edukację..


@Balonowy21: Ale czego konkretnie się boisz? Tak, katecheza powinna wylecieć ze szkół - ale tak bywa w życiu, że trzeba się przekwalifikować.
@Bujak: Jakbyś doczytał to byś wiedział, że do takich działań zmusiła ich Komisja Europejska.. Mało tego przypomnij sobie jakie wyprzedaże majatku były za czasów 2007-2015, bo albo masz krótka pamięć albo co gorsza jesteś za młody by pamiętać..
Jakbyś doczytał to byś wiedział, że do takich działań zmusiła ich Komisja Europejska


Ogólnie wiem że jesteś trollem, ale pewne rzeczy trzeba tłumaczyć i prostować, żeby nie utrwaliła się pisowska kłamliwa narracja.

nie zmusiła, sprzedaż Lotosu i to po takiej cenie to pomysł pisowców. Inicjatywa łączenia spółek i tworzenie monopolu to pomysł pisowców. Do pisu przychodzili ludzie z pomysłami wykonania podobnego manewru, ale z użyciem polskich spółek, to zostali odesłani z kwitkiem,