Wpis z mikrobloga

@Dymass: w ogóle gdy Braun się douczy i dowie się że przy zapłodnieniu naturalnym jest mniej więcej przedział 40 - 60% szans na to że zarodek się nie przyjmie i cało kobiety w jakiś sposób je uśmierci, to pewnie zawału dostanie i każdą kobietę będzie SSmanem określać xd, chodzące cmentarze itp. xd

Mógłby się zająć nauką a nie samą erudycją, semantyką i stosowaniem erystyki.
  • Odpowiedz
w ogóle gdy Braun się douczy i dowie się że przy zapłodnieniu naturalnym jest mniej więcej przedział 40 - 60% szans na to że zarodek się nie przyjmie i cało kobiety w jakiś sposób je uśmierci, to pewnie zawału dostanie i każdą kobietę będzie SSmanem określać xd


@Eremites:
Obawiam się, że nie. Katole sobie przygotowały na to wymówkę twierdząc, że taki proces biologiczny, jeśli odbywa się samoczynnie, to nie jest grzechem,
  • Odpowiedz
Katole sobie przygotowały na to wymówkę twierdząc, że taki proces biologiczny, jeśli odbywa się samoczynnie, to nie jest grzechem, bo nie jest objęty ludzką wolą czy jakoś tak


@bacaa90: To nie jest zadne katolskie tlumaczenie tylko zwykla logika. Ja wiem, ze tutaj wiekszosc nie ma z nia nic wspolnego dlatego tak ciezko niektorym zrozumiec.

Tak czy inaczej, widać jak na dłoni, jak się ma zabobon do już nawet nie nauki, ale
  • Odpowiedz
To nie jest zadne katolskie tlumaczenie tylko zwykla logika.


@Programista500plus:
Chyba katolska logika xD

Bóg, który jest wszechmocny i stworzył człowieka na swoje podobieństwo, tak zaprogramował jego ciało, żeby usuwało zbędny materiał genetyczny, a jednocześnie ten materiał genetyczny ma podlegać ochronie, bo Bóg tak chce. No ma to głęboki sens, zaiste.

Z jednej strony Bóg tworzy ciało tak, żeby usuwało materiał genetyczny, czyli chce żeby ten materiał genetyczny był usuwany. Z
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@CJzSanAndreas za gnoja ogladalem sejm, bo np babcia ogladala, albo nic innego nie bylo. Akurat mam L4 to ogladam, bo chce wiedziec o czym wybrani przez narod mowia na mownicy i jakie maja argumenty w danej sprawie :)
  • Odpowiedz
@Dymass: żeby zootechnik nie był panem życia i śmierci, to powinien być obowiązek rodzenia wszystkich zarodków. 6 zapłodnionych zarodków = 6 ciąży rok po roku, a nie nazistowski wybór
  • Odpowiedz