Wpis z mikrobloga

@ChlopakNaMedal: jeśli takie potrzebujesz to bierz, w najgorszym przypadku odeślesz..
ja miałbym tylko wątpliwości co do ich wielkości - nie będą zbyt wygodne przy składaniu się do karabinu, ale na pewno ochrona będzie bardzo dobra...

ja osobiście mam protac III slim i sprawdzają mi się świetnie od 2019 roku - zarówno na otwartych jak i zamkniętych strzelnicach.
  • Odpowiedz
@Emill: Wlasnie myslalem też o Hunterach. Głównie chodzi mi o tą różnicę SNR 32db(Shooter) vs 26 (Slimy,Huntery). Nie mam doświadczenia z słuchawkami, używałem jakiś noname na strzelnicy i jak ktoś obok wali z 9mm to już słyszałem huki. A no i strzelam głównie na zamkniętej
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: ja powiem więcej - ja nie polecam ich nikomu... na otwartej strzelnicy raz zamieniłem się z kolegą bo chciałem je sprawdzić - i gdy zaczął z AK strzelać to zwyczajnie było mi za głośno.. nic dziwnego, że pierwsze co ludzie robią to od razu je wygłuszają na własną rękę..

@ChlopakNaMedal zaczep na strzelnicy jakiegoś gościa i poproś żeby dał ci wypróbować swoje - to środowisko raczej lubi dzielić się wiedzą
  • Odpowiedz