Wpis z mikrobloga

Mój ojciec ma Motorolę G31, którą kupiłem mu jakoś ponad 3 miesiące temu i do niedawna nie było żadnych problemów jednak od jakiegoś czasu jest z nią problem, z którym jeszcze nigdy się nie spotkałem. Mianowicie ojciec nie może się do mnie dodzwonić, ale ja do niego mogę. Jak dzwoni to jest sygnał i niby wszystko ok, ale u mnie nie ma takiego połączenia. Nic się u mnie nie wyświetla. Smsy za to normalnie dochodzą.
Wyjąłem kartę z tej Motoroli do starego Galaxy S7 i z tamtego telefonu normalnie mogę do siebie zadzwonić z tamtej karty, więc to chyba nie wina karty. Ktoś się spotkał z czymś takim w ogóle? Czym to może być spowodowane? Oddawać telefon na gwarancje?
#smartfony #motorola
  • 7
  • Odpowiedz
@Vestor jest opcja wyciszania konkretnej osoby. Pewnie coś nacisnął i się kaja, że nic nie zrobił. Sprawdź w opcjach połączeń czy nie jesteś wyciszony lub zablokowany. Mój stary zrobił kiedyś to samo ale z matką xD
  • Odpowiedz
  • 0
@0caffe: przywracałem do fabrycznych i nic to nie dało
@Nemesh no tutaj też po starym bym się wszystkiego spodziewał, ale nie widziałem żeby mój numer był zablokowany, a poza tym to raczej po przywróceniu do ustawień fabrycznych powinno być ok.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nemesh: Pierwszy raz coś takiego spotykam, ale rozwiązaniem okazało się usunięcie tego numeru u mnie w telefonie w zapisanych xD Huawei u mnie zdał egzamin się okazuje xD
  • Odpowiedz