Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 23 listopada

Wersja bez grafiki w komentarzu na FB tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 23 listopada

Wersja bez grafiki w komentarz...

źródło: Garść Newsów na 23.11

Pobierz

News dnia to...

  • Rekord w 1z10 64.5% (1106)
  • Aktorka wyleciała, za poglądy 3.1% (53)
  • Prom zniszczył sklep i pozbawił mieszkańców piwa 6.1% (104)
  • Szef OpenAI wrócił do pracy po kilku dniach 3.9% (67)
  • Opłaty za wejście do sklepu 7.3% (125)
  • Gorzów Wielkopolski może zmienić nazwę 6.2% (106)
  • Chcą zburzyć kamienicę, która przetrwała II WŚ 9.0% (154)

Oddanych głosów: 1715

  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
@urarthone: a to nie wrzucałeś zawsze tak że to były newsy tylko z jednego, danego dnia? No ale niech będzie, robisz i tak dobrą robotę. Przyjemnie się czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@urarthone: 5 to kompletny strzał w kolano. Ikea specjalnie robi żarcie po kosztach żeby ludzi przyciągnąć a tutaj jakiś geniusz wymyślił opłatę.

Gdybym miał płacić za wejście do jakiegoś sklepu to zwyczajnie poszedł bym do innego.
  • Odpowiedz
@Aquamen hot dog za 3,50 to nie żarcie po kosztach, klopsiki po 25 zł to też nie, kiedyś może tak, ale teraz wydaje mi się, że jednak zweszyli biznes. Dodatkowo jeśli ludzie tam tylko wchodzą, zrobią sztuczny tłok, podotykają rośliny i wychodzą to się nie dziwię, że chcą to jakoś ograniczyć. Pewnie jak się zrobi zakupy to opłaty nie będzie
  • Odpowiedz
@Aquamen: byłeś tam kiedyś? W święta robią robotę (śpiewające renifery itd.). Do tego parking jest cholernie mały (plus dojazd z dupy bo to wawer jednak) i jak chcesz coś kupić to jest problem jak większość ludzi jest tam tylko po to aby popatrzeć na wystawę
Więc ja się nie dziwię - pewnie jakby mieli lepszą lokalizację to by inaczej rozegrali, ale w święta serio jest tam młyn.
  • Odpowiedz
@urarthone: Mam nadzieję, że ta opłata jest zwracana tym którzy faktycznie kupili tam coś za minimum 10 zł. Bo jeśli klientów traktują tak jak turystów którzy sobie tylko oglądają to ha tfu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz