Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zacząłem oglądać Archiwum X, bo jedyne z czego to kojarzyłem to za dzieciaka, że już miałem pełne majty jak tylko intro leciało xD

Obejrzałem dopiero 2 sezony (50 odcinków) i jestem megapozytywnie zaskoczony, głównie ze względu na to, że obecne nowe seriale stały się dosyć męczące, bo jadą jednym i tym samym schemacie. RUCHANIE SEX PLOT TWIST NA KONIEC ODCINKA KREW FLAKI #!$%@? #!$%@?, wszyscy bohaterowie to schematyczne kalki powtarzane po sobie

Archiwum X się przy tym wydaje bardzo spokojny, jest motyw przewodni całego serialu, ale pojawia się on raz na kilka odcinków, a tak to większość epizodów to osobna historia jakiegoś potworka czy innego niewytłumaczalnego zjawiska. Mimo, że lubię Grę o Tron (pierwsze sezony) czy The Boys to miło usiąść do luźnego serialu, bez zbędnego pompatyzmu, tylko sama dobra rozrywka xD

Z czystym sercem polecam

#archiwumx #xfiles #seriale
yahoomlody - Jakiś czas temu zacząłem oglądać Archiwum X, bo jedyne z czego to kojarz...

źródło: 92134e543b7ee181e5e1da39f1e544ca

Pobierz
  • 53
RUCHANIE SEX PLOT TWIST NA KONIEC ODCINKA KREW FLAKI #!$%@? #!$%@?


@yahoomlody: Tak z ciekawości, jakie Ty seriale oglądasz XD serio pytam, ja raczej nie oglądam zbyt dużo i takich scen nie widziałem
@yahoomlody też mi brakuje takich seriali, sam wracam do star treka, wiadomo efekty czasem śmieszne itp.. Ale fajnie się to ogląda a nie 20 odcinków jeden historii.

Popatrz ile szło by filmów zrobić z każdego odcinka xD kiedyś to mieli fantazje
@yahoomlody: serial nadal się trzyma, do tego wersja HD na 50 calach, miodzio, wkurza mnie tylko że serial nie ma zakończenia, aktorzy mają się dobrze powinni to już zamknąć