Wpis z mikrobloga

Własnie dzisiaj wróciłem z podpisania umowy kredytowej w Banku PKO BP, babka powiedziała, że cały budżet na 2023 i 2024 już został wykorzystany a zaraz zostanie jeszcze wykorzystany budżet na 2025 bo już teraz jest wykorzystany w 80%, także w 2024 w pierwszych dniach będzie info o tym, że budżet się wyczerpał, także jak ktoś się waha to de facto jest to ostatni dzwonek (ja czekałem na swoją decyzję równe 21 dni, złożone 3go października, decyzja 24go, a dziś podpisanie umowy kredytowej.
#kredyt2procent #bezpiecznykredyt #kredythipoteczny
  • 6
@powodzenia: No nie jest to szeregowy pracownik banku a kierownik placówki bo on mnie obsługiwał (czekałem na wizytę równy miesiąc) i nie była to odpowiedź na moje pytanie a na pytanie mojego doradcy, który jest zaprzyjaźniony z kierownikiem :V
Plus takie osoby mogą mieć informacje od osób postawionych wyżej, ja tylko powtarzam co usłyszałem.
@mikorys: z czego wynika miesiąc czekania od decyzji do podpisania umowy kredytowej? To normalny czas na załatwienie formalności czy z czymś zwlekałeś? Pytam, bo sam złożyłem niedawno wniosek który musi przejść całą ścieżkę, a chciałbym ogarnąć umowę do końca roku.
@powodzenia: Halina z banku to jest jest randomowy wykopek - jednym uchem coś usłyszy, przyjdzie pani "manadżerczyni" i powie jakąś głupotę a ta wpatrzona w nią jak w obrazek powtarza bo i tak nie ma pojęcia do końca o co chodzi ale wie, że gdzieś dzwoni.