Wpis z mikrobloga

Mam zamiar kupić kartę RX 6700 XT 12gb. Mam do wyboru dwa procesory. Jest to I5-12400f oraz Ryzen 5 5600. Który z tych procesorów w połączeniu z RX 6700 XT 12gb będzie wydajniejszy w grach w rozdzielczości 1080p?

#pcmasterrace #komputery #pc #amd #intel #grypc #rozrywka #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #gry #gra #game #minecraft #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy #morele #xkom #komputronik #proline
  • 7
  • Odpowiedz
@Edenes: mam sparowana właśnie z 5600 i połączenie bardzo fajne, ale już dość mocne do fhd. Teraz się czaje na przesiadkę na jakiś monitor 2k
  • Odpowiedz
  • 1
@Ademu: właśnie niby na YouTube w testach i5 12400f wypadał często trochę lepiej niż ryzen 5 5600 ale tam były połączenia tych procesorów z kartami nVidia. Nigdzie nie mogę znaleźć testu porównawczego RX 6700 xt z tymi procesorami
  • Odpowiedz
@Edenes Nie lubię testów z yt. Jestem wychowany na wykresach ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie to gamers nexus i hardware unboxed mają renomę. Miej tylko świadomość, że to martwe platformy i może lepiej iść w am5.
  • Odpowiedz