Wpis z mikrobloga

wynika z tego, że kobiety albo nie potrafią sobie tego zobrazować(co zakrawa o zachowanie godne NPC), albo doskonale o tym wiedzą i wiedzą do czego to poprowadzi, ale z jakiegoś powodu nadal świadomie niszczą swoje relacje.


@czescmampytanie: one się czują dobrze obżerając i tylko to się liczy, jedzenie daje im radość xD Konswekencje to też rzecz którą kobiety odrzucają, cały feminizm opiera się na odrzuceniu konsekwencji za swoje czyny i wręcz
Tylko, że to nie jest stereotyp, tylko prawda.


@TypicznyMaciek: Tak sobie wmawiaj i utwierdzaj stereotypy xD

Nie zmienisz instynktu naczelnych, który tworzył się miliony lat jakimiś ciepłymi gadkami o pozytywnych zmianach


@TypicznyMaciek: O #!$%@?, wpychanie psychologii ewolucyjnej na zasadzie "wymyslilem to na poczekaniu" xD Szuria pełną gębą.
Przecież to sięniczym nie różni od rozkmin rasistów z poprzedniej epoki, gdzie szukali różnic w kształcie czaszki i dopowiadali, że to dowód na
typowy sojarz xD


@czescmampytanie: typowa konserwatywna małpa

wez idź jeszcze powiedz julkom że ich pociąg do przystojnych i wysokich chłopaków to tez toksyczne podejście, bo trzymają się chorych stereotypów płciowych xDDDD


@czescmampytanie: Który upraszcza wszystko do absurdu, bo bardziej skomplikowane koncepty i niejednoznaczność go przerastają.
Ehhh. Baby to chyba myślą, że są jakimiś anielskimi, wyidealizowanymi istotami i nie są w stanie dopuścić do siebie faktu, że mają identyczny mózg jak 200-300 tys. lat temu. Każda dosłownie każda moja koleżanka w przeszłości nie była w stanie przyznać mi, że kobiety malują się żeby podobać się facetom. Nie były w stanie pojąć, że natura jest "przebiegła" i jej głównym celem jest nasze rozmnażanie. Moim zdaniem jest to jakiś kosmiczny
Daj nam jeden (1) przykład w historii gdy kanonem piękna byli brzydcy i niscy faceci, a wysocy i przystojni byli wyszydzani. Spokojnie, poczekam.


@czescmampytanie: To ja najpierw poczekam aż nauczysz się ogarniać proste wypowiedzi. Twój wysryw nie ma nic wspolnego z tym co napisalem