Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu ekspresu do kawy. Raczej na pewno będzie to Jura E8. Stąd mam dwa pytania:

1. Czy to dobry wybór? Myślę, że ten ekspres wyznacza max kwotę jaką chciałbym wydać.
2. Jak to wygląda z gwarancją? Czy kupując w Media Expert produkt będzie objęty gwarancją producenta? Czy muszę kupić od autoryzowanego dystrybutora (np. Media Markt)?

#jura #ekspresdokawy
  • 8
  • Odpowiedz
Jura E8


@spartacus1455: troche drogi. 15 bar w takiej polce cenowej to troche malo, ale jestem ciekawy tego impulsowego. Ja bym po prostu nie doplacal 2k za niewiadomo co dokladnie. Moj kosztowal 2399 i ma 18bar. Poza impulsowym parzeniem wszystko to samo, wiekszy czytelniejszy wyswietlacz.

I wolalbym bez osobnego pojemnika na mleko tylko z rurka i taki posiadam.

kupując w Media Exper


@spartacus1455: czemu nie ceneo?
  • Odpowiedz
  • 2
@spartacus1455 bierz z Niemiec - ceny są nawet o 1 tys. mniej niż w Polsce. Gwarancja obowiązuje w PL. Ja z 2 lata temu brałem z bestincoffe (oficjalny dystrybutor Jura) z przesyłką kurierem do domu w PL w ciągu 7 dni.
  • Odpowiedz
troche drogi. 15 bar w takiej polce cenowej to troche malo


@programista15cm: do espresso i tak wystarcza <10bar, większe wartości to już tylko chwyt marketingowy

dodatkowo poczytaj o systemie P.E.P. w Jurze i daj znać co innego kupić z tym w tej półce cenowej :)
  • Odpowiedz