Wpis z mikrobloga

#ps3

Mireczki, opłaca się jeszcze kupić ps3. Chcę zrobić dzieciom prezent na gwiazdkę. Którego modelu szukać, żeby dało się wgrać cfw i posłużył trochę?
Na co zwracać uwagę?
  • 11
  • Odpowiedz
@Aemon: Opłaca się, szukaj modelu Slim z numerkami cech-2XXX pod cfw. Co do żywotności to loteria, bo sprzęt bardzo leciwy, a trafić pady w dobrym stanie jest jeszcze trudniej. Zamienniki są kiepskiej jakości albo nie w pełni kompatybilne.
  • Odpowiedz
@Aemon: jak wyżej, slim najlepsza pod względem jakości wykonania, super slim to szrot. Ja w mojej używce od ręki wymieniłem dysk na SSD bo już dogorywał. Szukać najlepiej z dwoma oryginalnymi padami w zestawie. Mam jeden zamiennik taki: https://pl.aliexpress.com/item/32815016293.html - do FPS'ów się nie nadaje, ale do zwykłych gierek, platformówek czy jakichś typowo dla dzieci super i można go ładować normalne przez ładowarkę do gniazdka (oryginalne pady ładujesz tylko z gniazda
  • Odpowiedz
@Aemon: oryginalne pady aktualnie to jedynie OLX czy Allegro w całkiem wysokich cenach (i bez pewności że będą w środku na 100% oryginalne).

Ja sprowadziłem sobie pady z Japonii - tam kosztowały około 60 PLN jeden (ale dolicz koszty wysyłki, pośrednika itd.) - stan idealny praktycznie.
  • Odpowiedz
@Aemon Nadal nie znalazłem wartych uwagi. w ps3 jest duży problem z kontrolerami, a ich ceny są zaporowe. pomyśl czy nie taniej wyjdzie jakiś xbox one np all digital gdzie nówka oryginalny pad kosztuje 160-200 zł, a i w zestawie z konsolą dalej trafiają się egzemplarze w spoko stanie
  • Odpowiedz