Wpis z mikrobloga

Moglby ktos wyjasnic dlaczego dla tak wielu kobiet wzrost u mezczyzn jest taki wazny? ja rozumiem, ze dziewczyny nie chca sie umawiac z nizszymi od siebie, ale kurde dlaczego majac np 165cm wiele kobiet nawet nie daje szansy facetom majacych te 170-175cm, nawet jesli inne cechy i wyglad im pasuje. Kiedys widzac jakies komentarze u kobiet najczesciej spotykalem sie z argumentem, ze facet musi byc wyzszy bo lubia chodzic w szpilkach, albo czuja sie bezpieczniej przy wyższym facecie, dla mnie to jest absurd bo zeby rezygnowac z bardzo duzej czesci facetow bo raz na miesiac ubierze szpilki to zart, to samo z czuciem jest bezpiecznie, jak chce sie czuc bezpiecznie to niech umoawia sie z facetem co cwiczy sztuki walki, bo w wiekszosci przypadkow facet majacy z 160cm wzrostu cwiczacy od wielu lat polamie goscia 190cm ktory nie mial nigdy stycznosci z sztukami walk.
#niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn
  • 25
  • Odpowiedz
@power-weak: Nie no lepiej być wykopkiem i dziwić się żadna cię nie chce jak nie wychodzisz z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@banicjant997 jak kolega wyżej, proszę wyjść z piwnicy i zobaczyć ilu zakolaków, grubasów ma hot20
  • Odpowiedz
jak kolega wyżej, proszę wyjść z piwnicy i zobaczyć ilu zakolaków, grubasów ma hot20


@KruKkk: no własnie wyszedłem z piwnicy, szybka godzina na siłowni i pozniej lecę na kolację do kobiety ale wykopek ju mnie sklasyfikował xDDDD Jak juz to ja moglbym Ci poopowiadac o kobietach a te banialuki o pewnosci siebie zamiast wyglądu i wzrostu to zapekluj sobie w buty- będziesz wyzszy
  • Odpowiedz