Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że nieustannie jesteście narzędziem rosyjskiej wojny hybrydowej i dezinformacji. Nie twierdzę, że nie padały tego typu okrzyki, ale być może padły z ust ruskiego agenta. O tym, że oni tam są, to jestem całkowicie pewien - stara praktyka kagebistów. Oni w najlepszych swoich czasach potrafili stać na czele zamieszek, szturmować milicję i ciągnąć innych na barykady, by po chwili śladu po nich nie było. W takich sytuacjach wystarczy iskra i zapewne nierzadko pochodzi ona od podstawionej osoby. Wcześniej takie gadanie nazwalibyśmy wszyscy, w tym ja, teoriami spiskowymi, ale od prawie dwóch lat, wiele się w tym temacie nauczyliśmy. Niech ta nauka nie idzie na marne.

Napisałem o byciu narzędziem rosyjskiej wojny hybrydowej. Tak, bo wystarczy, że wzbudzi to w was emocje i powiecie o tym komuś dalej, a już zwłaszcza, jak napiszecie o tym w Internecie.

#wojna #polska #ukraina #polska #rosja #dezinformacja #wojnahybrydowa
pogop - Pamiętajcie, że nieustannie jesteście narzędziem rosyjskiej wojny hybrydowej ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@krisip: chyba zostałem źle zrozumiany, ja doskonale zdaję sobie sprawę że Polska jest celem różnego rodzaju ataków dezinformacyjnych oraz prowokacji mających na celu obniżyć poparcie dla Ukrainy. To z czym się nie zgadzam to usprawiedliwianie takich okrzyków przez zwykłego durnia (lub skoro nalegasz potencjalnego prowokatora), osobiście uważam że kult UPA i skrajny nacjonalizm jest winny temu że ukraiński sebastian pokrzyczał żeby leczyć kompleksy albo dać upust frustracji a nie że była
  • Odpowiedz
@pogop: Penie jakis keirowca sie podjarał, ale to tez nie pwoinno być interpretowane jako powód do zmiany strategi Poslki na prorosyjskiej.
W UA są ogromne emocje wokół tej sprawy, tam blokady przedstaiwane sa jako majace wpływ na walke na froncie, wiec emocje Ukrainców bedą jeszcze rosły.
  • Odpowiedz
@pogop: No tak xD ruską agentura, przepychała zboże przez granic, ruska agentura latająca na Krym, organizuje protesty na granicy, ruska agentura bierze w łapę i sprzedaje międzynarodową pomoc na ebayu, No i ruska agentura na forum ONZ, nasrała nam do ryja i nazwała pomocnikami ruskiej agentury. #!$%@?, polski i ukrainski naród, łączyła by piękna przyjaźń, gdyby nie ruska agentura, No i konfa oczywiście.
  • Odpowiedz