Wpis z mikrobloga

Tak narzekacie na te sztuczne ceny na #blackfriday i mówicie, że nie ma prawdziwych promocji a mojego sklepiku z ręcznie robioną ceramiką nie odwiedziliście( ͡° ʖ̯ ͡°)

A warto, bo porobiłam największe #cebuladeals na świecie. Takie szczere 75-80% na większość produktów i na kilka 85%. Jakby ktoś był zainteresowany, to serdecznie zapraszam. Możecie się zaopatrzyć już w prezenty na święta i portfel tego bardzo nie odczuje.
Na zachętę robię też małe #rozdajo
Jutro wieczorem wylosuję jednego szczęśliwca i dorzucę mu do paczki dowolny wybrany kubeczek z promocji. W moich kubeczkach możecie przykładowo takie ładne deserki porobić swoim najbliższym, albo sobie. Serdecznie zapraszam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Adresik do promek: kliknij tutaj
#promocja #boropot #handmade
Boropig - Tak narzekacie na te sztuczne ceny na #blackfriday i mówicie, że nie ma pra...

źródło: Boropot-6

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • 0
@Miszcz_Joda: Bardzo dziękuję za opinięʕʔ
@Hmrogrz no właśnie półki mi się już uginają, więc możesz mi pomóc je trochę odciążyć. Różowa będzie zadowolona( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@ziko100: na święta nie będzie takiego promo, ale nie ma się co martwić, można kupić prezent na święta już dziś. Ceramika się nie psuje i może poczekać na święta aby zostać prezentem świątecznym.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Boropig: przy takiej ilości produktów, wprowadźcie wyświetlanie min. 30-50 produktów na strone, bo uciążliwe jest zmieniać stronę co 8 pozycji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@sinls No, nazbierało się faktycznie trochę tych rzeczy. Ustawiłam teraz na wyświetlanie 32 sztuk. Powinno być teraz lepiej. Dziękuję za opinię!
  • Odpowiedz
@Reezu Nie bardzo rozumiem pytania. Pytasz o zrobienie czegoś od zera dla Ciebie? Jeśli tak, to nie robię nic na zamówienie.


@Boropig: Będzie w ofercie litrowy kubek na herbatę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie poddam się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reezu chyba nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale możesz użyć wazonika ( ) ewentualnie zapraszam na warsztaty ceramiczne w Gdańsku. Razem zrobimy litrowy indywidualny kubek na herbatę.
@Prawilniak Promocja trwa do 26.11.23
  • Odpowiedz