Wpis z mikrobloga

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 69
USER SCORE: 6.8

Deliver Us Mars za FREE w EPIC

AKTUALNE! do 30.11

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epic #cebuladeals #grajzwykopem #gryzadarmo #zainteresowania

Metodzik - ===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 69
USER ...
  • 66
@Smiejsiezzycia: właśnie dużo osób ma problem z tym, że moje powiadomienia giną w spamie pozostałych. Tak mnie ludzie namówili na listę i robię to już jakiś czas. Nawet podsuwali mi pomysły, abym oddzielną listę do każdej platformy, ale to już za dużo.
ja chyba przycebuliłem wszystko co rozdawali od samego początku. Kupionych mam z 5 gier


@Metodzik: Cebula cebulą, ale czasem czegoś nie dodaję do biblioteki, mimo że darmo, wiedząc że nie zagram. Przecież na jakiś portalach "gierki online" też jest pełno pomniejszych gierek za free, jakby ktoś się naprawdę nudził.
@Metodzik: Ładna ta gra. Powiedział bym, że nawet piękna. Dlaczego więc ma tak słabe noty? Jetem w połowie ale co jakiś czas muszę posilać się pomocą z Youtuba bo krew mnie zalewa gdy coś ustawie nie tak jak trzeba i przez to nie działa bo sobie pomysłodawca gry tak wymyślił. A wspinanie też jakoś mi nie podeszło choć w Tomb Raider mi to nie przeszkadzało. Fabuła nawet ciekawa choć coraz nudniejsza