Wpis z mikrobloga

#wykopaka
Eh, jak zwykle w moim życiu, gdy wszystko w miarę się układało przez ostatnich kilka miesięcy, nagle z dnia na dzień wszystko to musiało jebnąć i się zmienić o 180 stopni... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zgłosiłem się już i mam opis zweryfikowany, więc zrobię wszystko by pakę przygotować i zrobić ją jak najlepiej. Ale niestety się okazuje, że będzie to zdecydowanie trudniejsze, niż myślałem :/
  • 17
@Marek_Tempe: po pierwsze ja nie z tych co dają dupy. Jak już się na coś zgłosiłem to robię wszystko żeby sprostać wymaganiom, choćby mnie to miało kosztować, nie wiem, mniejszą liczbą na koncie przez kilka/kilkanaście dni.
Po drugie nie mogę zrezygnować w momencie, w którym zaakceptowany został mój opis. Wtedy bym trafił na listę wstydu i już nie mógł nigdy więcej wziąć udziału
@Shyvana: to jest zabawa, na którą czekam cały rok, co roku... Mój główny powód dla którego jestem na tej stronie bardziej lub mniej aktywny. Chyba wolę się spiąć i przygotować tę pakę co by się miało nie dziać, niż zrezygnować, patrzeć na to z boku i żałować później.
Nie są to łatwe decyzje i mogę jej później żałować. Ale zwykle jeśli się czegoś chce to się jest zdeterminowanym, więc chyba po