Wpis z mikrobloga

@PoleDancerka: prawdopodobnie próbuje przeczekać w ukryciu, aż zapomnimy o tych buńczucznych deklaracjach, które składał.
No, ewentualnie prawnicy Srocha go porwali. ;) Albo jako jedyny poznał "prawdę o Łucji" i przeszedł na obsraną stronę mocy.
  • Odpowiedz
@Null84 Może nie może przeboleć, że Oliwia od Kubixa, zamiast przepaść w czeluściach Ig, trzyma się z jednym z największych gitów ostatniej edycji i znów wypłynęła. ( ͡º ͜ʖ͡º) Na nią też miał jakieś haki, nie poparte żadnymi dowodami. XD
  • Odpowiedz
@avirant: albo dał się uwieść Starszej Pani, którą - miałam takie wrażenie - próbował tu promować. :D Choć tego nie życzyłabym nikomu rozumnemu, a za takiego mam Kipmana ;)
  • Odpowiedz
@Null84 Też kiedyś miałem go za rozumnego, do czasu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do krypto-promowania, to nie była to tylko jedna osoba. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Chociaż o starszej mi umknęło.
  • Odpowiedz
@avirant: ja jeszcze poczekam z ewentualną zmianą zdania. ;)
Co do Starszej Pani - podjął kilka prób, ale chyba je zarzucił, bo nie było zbyt wielkiego odzewu i ludzie raczej gasili szybko te próby wybielania wizerunku.
Żmiję i Jaya było mu jednak łatwiej wciskać wszędzie, gdzie tylko się dało. ;) No i wiadomo, negatywne wzmianki o Oliwii. Wyczaiłeś jeszcze kogoś, komu starał się wyrobić opinię tutaj?
  • Odpowiedz
@Null84 Na pewno Wanessa jego ulubienica, Jay i Żmija wiadomo. Ja z nim miałem mocne starcie na argumenty (wręcz kilka) i myślę, że go wyjaśniłem, bo uciekł bez odpowiedzi. W sumie niejedno. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz