Wpis z mikrobloga

@okurczaki: Ja napisałem że Ukraińcy mają nadal sowiecką mentalność w uprawianiu polityki i moderacja #!$%@?ła komentarz xdd wolność słowa by wypok. Prawda jednak sama już wychodzi na jaw i coraz więcej obywateli przeciera oczy. Niektórzy ze zdumienia, jak można być tak niewdzięcznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Taką, że zamykanie gospodarki i noszenie maseczek było bezsensowne. Z perspektywy czasu sam żałuję, że dałem się na to nabrać bo ostro i mądrze walczyli wtedy o to by ludzie nie bankrutowali.
A.....n - @peszek_leszek: Taką, że zamykanie gospodarki i noszenie maseczek było bezs...
  • Odpowiedz
@Aquamen: Noszenie maseczek nie było bez sensu (i wcześniej i teraz - w szczególności, gdy chyrchlasz jak menel, lub pchasz sie w miejsca, gdzie jest wielu chorych) Bez sensu było zamykanie parków, lasów i cmentarzy. O reszcie można dyskutować - czy było konieczne zamykanie wszystkiego na tak długo.
  • Odpowiedz
@CourtMarshal: noszenie maseczek było bez sensu ponieważ każdy i tak nosił je pod nosem bo było w nich parno i duszno, mi wyskakiwały od tego pryszcze na mordzie. Nikt nie sprawdzał czy jest dobrze założona miała być tylko na gębie i miałeś spokój.

Nie wspominając już o równych i rowniejszych, politykach i elitach które nie musiały ich nosić na spotkaniach na setki osób.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Mówię o noszeniu maseczek, nie o udawaniu, że się to robi. Straszne, pryszcze. Podać królewnie jedwabną chusteczke :D? Płatki śniegu...

I to był błąd, wszyscy powinni byli je nosić. I nadal powinni, jezeli plują flegmą w każdym kierunku.
  • Odpowiedz
Mówię o noszeniu maseczek, nie o udawaniu, że się to robi.


@CourtMarshal: no ale za noszenie maseczki na nosie nie było mandatu a za całkowity brak już tak. Więc dalej twierdzę, że to kolejny debilny nakaz obarczony lukami prawnymi który wprowadził PiS na spółkę z ko
  • Odpowiedz
@Aquamen: Zamykanie gospodarki- kwestia dyskusyjna. Był to pierwszy wirus tego typu, który tak szybko się rozprzestrzeniał. Rządy po prostu nie wiedziały co robić.

Co do maseczek- dlaczego były bezsensowne?
  • Odpowiedz
@okurczaki: problem konfederacji ze jedzie z jednej skrajnosci w inna. To ze nie musimy robic laski Ukraincom nie znaczy ze mamy popierac Rosje i nie wspierac Ukrainy w walce z nimi.
  • Odpowiedz