Wpis z mikrobloga

  • 1
@mickpl: masz w filmiku kto ile proponował. wiadomo, mogła być ustawka ale bardzo mi się nie wydaje żeby typ miał z 20 osób ściągać żeby filmiki wychodzenia z mieszkania nagrać
  • Odpowiedz
@affairz: tak serio to #!$%@?, dobrze ze ten program sie juz konczy, bo zaraz gus by zaczal raportowac roznice miedzy cenami ofertowymi i transakcyjnymi z przeciwnym znakiem niz zwykle xD co do filmiku - jestem w stanie w to uwierzyc. W covid takie sytuacje mialy miejsce, to dzis, przy przebranej ofercie i konczacej sie bece2pro, fomo zwyczajnie zaslepia
  • Odpowiedz
@mickpl: takie rzeczy mialy juz miejsce, jakbys szukal kiedys mieszkania, to by cie to tak nie dziwilo xD mieliscie licytowac kredyciarzy, a okazalo sie, ze kredyciarze licytuja mieszkania w gore.
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: Stawiam że zgonił kilka osób na jedną godzinę, a potem dopisał historię, że proponowali po 17 koła XD


@mickpl: może ale czy w rozsądnych okolicznościach ludzie słysząc taką bajerę by w to brnęli? nie sądzę. to że się godzą licytować w górę - nie ważne czy podstępem czy z własnej woli - to pokazuje dobitnie sytuację
  • Odpowiedz
@affairz: Licytacje się dzieją, ale jak masz dobry lokal i stratuje on z niskiej ceny. To co gość pokazuje to zwykłe kwadraty z na start odwaloną ceną powyżej okolicy. Gdyby mu ktokolwiek zaproponował powyżej takiej ofertowej to by sprzedał. Pokamerował oglądających i dopisał do nich własne wynurzenia XD
  • Odpowiedz
  • 18
@mickpl: no tak, zapomniałem że jak się rzeczywistość nie zgadza z naszymi oczekiwaniami to tym gorzej dla rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze rozumiem, że by to był materiał promocyjno-naganiający, ale tu nawet nie jest podane co to za mieszkanie, filmik typowo jako ciekawostka i promocja siebie jako pośrednika ale mick znalazł drugie dno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: Zobacz na youtube gościa. 3 filmy i 50k subów. Kupuje suby, więc pewnie taki typ co szuka też zasięgów. W sumie to mógł jeszcze na koniec rzucić na gościa z przystanku autobusowego i dać "o a ten pan to proponował milion" Jakby przegiął i by mu wyszło śmiesznie to może by i dostał te zasięgi XD
  • Odpowiedz
  • 6
@mickpl: nie wiem co bierzesz ale filmów ma więcej niż 3 XD pod każdym kilkaset prawdziwych komentarzy

wszystko widzę jest fikcją:
- ci kupujący
- te ich oferty
- followersi typa
- to sprzedawane mieszkanie pewnie też wymyślił
- a sam typ jest pewnie avatarem wygenerowanym przez AI
- rynek nieruchomości nie istnieje, to zbiorowa halucynacja

dobra ja pass na dzisiaj bo za ciężko się zrobiło XD
affairz - @mickpl: nie wiem co bierzesz ale filmów ma więcej niż 3 XD pod każdym kilk...

źródło: xd

Pobierz
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: ja też, żebym tam kupił to musiałoby być po 17-18 max. Ale z drugiej strony okolica bardzo szybko się zmienia na plus, bohema pewnie będzie aspirowała do stworzenia takiego miejsca jak koneser więc niewykluczone że jak to zbudują to zobaczymy ceny rzędu 25+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: to paradoksalnie pokazuje, ze rynek sie ostudzil. W sierpniu bylem swiadkiem licytacji wielkiej plyty na zoliborzu (blisko tramwaj, ale metro b. daleko), czwarte pietro, brak windy, gdzie cene wywindowano z 600 na 700 tys w negocjacjach xD. No ale mokry kapiszon i tak dalej...

Generalnie normalna sytuacja obecnie w Warszawie.
  • Odpowiedz