Wpis z mikrobloga

@AusserKontrolle: z jednej strony jak chcesz pograć z 4h w tygodniu to nie będą Cię dotyczyc problemy na które ludzie narzekają, bo to raczej przy nolifieniu się objawia.

z drugiej tu masz co parę miesięcy reset do zera w ligach, a tylko ligi się opłaca grać bo tam jest dodawny content i tam wszyscy grają, a przy takiej ilości czasu gry nigdy nic nie osiągniesz więc praktycznie wszystko nowe co dodają
@AusserKontrolle: Sam nie grałem, ale z tego co zauważyłem, narzekają głównie spoceńcy, którzy fabułę przechodzą w 5 godzin i potem krzyczą że w endgame nie ma co robić.
I pewnie mają rację... lecz jeśli chcesz pograć totalnie dla czilku, to z pewnością warto, bo to wciąż kawał dobrej i przyjemnej gry.
Z drugiej strony, grałeś w Diablo 3? Bo jeśli nie, to dla takiego czilowego grania, to wg. mojej opinii 3
Nastawiam się raczej na odmożdżenie raz, dwa razy w tygodniu na godzine/dwie


@AusserKontrolle: bierz śmiało. Kampania całkiem fajna. Muzyka i grafika również.
IMO później już gorzej. Pomijając te bzdurne sezony, da się jakoś normalnie dobić do 50lvl a później to już nudny grind...
Fajnie jest wejść na 2h posiekać mobków, ale brakuje tego czegoś co by mnie zatrzymało na dłużej. Może to fakt że poziomy postaci rosną, mam coraz lepszy legendarny