Wpis z mikrobloga

Jakiś bezdomny wszedł do klatki i nasrał na półpiętrze (pierwsze kilka schodków z parteru na górę). Strasznie #!$%@?. Współczuję Paniom od sprzątania, które przyjdą w poniedziałek. Nikt tego raczej nie weźmie wcześniej. Zepsuło mi to dzisiejszy klimat pięknej zimy :/
#olsztyn #dworcowa #zima
  • 9
  • Odpowiedz
@Nusaa: I całą niedzielę ta sraka będzie leżała? Jak będzie wojna to Polska ma przejbane. Słuchaj, bierzesz rękawiczki, kawałek kartonu, ładujesz srake do worka na śmieci, psikasz płynem na mycia szyb i minimalnie to ogarniasz. To wasza przestrzeń wspólna przecież. Potem w poniedziałek ktoś to ogarnie na poważnie.

Uwaga, najważniejsze, worek ze sraka wyrzucasz do śmieci na zewnątrz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@pozdroxxx666 może i bym się za to zabrała, ale miałam wymioty jak tylko musiałam przejść przez parter do windy. A nie widzi mi się sprzątać tego gówna i jeszcze swoich wymiocin.. to gówno to jest tak ogromne, że w życiu takiego nie widziałam.

Myślę, że komuś na parterze albo na 1 piętrze zacznie przeszkadzać ten smród i to ogarnie dla swojego dobra.
  • Odpowiedz
@Nusaa nie widzi ci się sprzątać tego gówna i jeszcze swoich wymiocin ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślę że kluczowym słowem jest tu "swoich". Weź posprzątaj po sobie, odstaw alkohol, przeproś sąsiadów z parteru i obiecaj ze to się nie powtórzy.
  • Odpowiedz