Wpis z mikrobloga

Ostatnio coś mi odwaliło ( ͡º ͜ʖ͡º) i już prawie wysłałem zgłoszenie na casting do HP. XD
Ale zdałem sobie sprawę, że szkoda zachodu jak i tak biorą krewnych i znajomych królika.
¯_(ツ)_/¯

#hotelparadise
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@katarzyn-raz-dwa Nie powiem, że nie kusi (nie ten cyjanek xD), czekam na zaproszenie na bezpośredni casting do Warszawy, ( ͡º ͜ʖ͡º) bo ten internetowy średnio mi podchodzi. XD
Trzeba tam np. Podać namiary na osoby, które za ciebie poręczą, nie chciałbym mieszać w to poważnych ludzi, a moje byłe to raczej średni pomysł. XD
  • Odpowiedz
@avirant: ja namawiam siostrę. Ma 19 lat, usta już zrobione, tatuaży z 7, włosy doczepione, dresik La Mania, szuka kariery na insta po szkoła jest passe… także mamy i tutaj szansę ;-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kitty9 Właśnie nie szukam kariery influ. XD Ale mam formę lepsza niż niejeden z z HP (jeśli chodzi o naturali), nadaje się pod tym względem, myślę że jestem madrzeszy od 80% ludzi tam, brzydki też raczej nie jestem, i na teście wiedzy gwarantuje 100% skuteczności, chyba, że będą pytania o Kardashianki. xD Ofc, byli tam też super uczestnicy np. jak Monia, Prezidente, Wojtek, Lucy i postawili poprzeczkę wysoko.
  • Odpowiedz
@avirant: widzę że mam odblokowane od wszystkich więc coś nie tak. Jak masz pytania to pisz na ig, nie gryzę.

Milion ludzi to tego nawet nie ogląda. Zgłoszeń jest zawsze tysiące, ale chyba celowo wybierają najgorszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Paweleos Właśnie o tym milionie gadał Sebastian z 3 edycji i miałem takie wtf. Bo wiem jaka jest oglądalność, ale zakładałem że zglasza się sporo ludzi, którzy nawet nie wiedzą gdzie idą.
  • Odpowiedz