Wpis z mikrobloga

@Njal @Przegrywzyciowy0 Dlaczego więc nie wyjdziecie do jakiegoś kraju komunistycznego? Nie macie kasy? Zróbcie zrzutkę na bilet w jedną stronę, na bank uzbieracie. Pomogę wam, sam wpłacę i będę udostępniał, gdzie się da. Do rosji blisko to będzie tanio, ale nawet na korę północną uzbieracie. Jak tam już dotrzecie to będziecie w raju.
Musicie gonić za marzeniami, wierzę w moc wykopu i wierzę, że bez problemu mirki wam pomogą!
nie no bo w capitaliźmie w ogóle nie ma głodujących


@Przegrywzyciowy0: no niby nie, ale rekordziści, to komuniści. Mao i Stalin w głodzeniu tak wykręcili rekordy, że to jest aż abstrakcyjne. Stalin to minimum 11 milionów ludzi, a Mao przypisuje się coś pomiędzy 20 a 30 milionów ludzi (!), chociaż niektórzy mówią, że więcej, bo na wsiach chińczyków nikt nie liczył i mogło być tego nawet 50 milionów (!).
Wy o komunizmie nie macie bladego pojęcia nawet jako o idei


@Njal: Za to mamy o historii i próbach wprowadzenia tego syfu chociażby w Rosji oraz Azji. Nikt nie zamordował więcej osób od lewicowych dyktatur. Jak komuniści nie mordują ideologicznie to wprowadzają tak zajebiste pomysły gospodarcze, że i tak mnóstwo ludzi głównie z klas rzekomo chronionych przez komunę umiera z głodu. Nadal zadziwia mnie to, że swastykę oraz nazizm traktuje się
@Cyk_dwujeczka: W #!$%@? ludzi się nie nadaje na cieciówkę bo są po prostu chorzy a renta w Polsce 1200 gdzie rachunki to tak 2,200. To że ciebie prywatnie choroba nie dotknęła to nie znaczy że wszyscy są zdrowi.
@Njal wytknąłem ci arogancję i butę z jaką zwracasz się do ludzi o odmiennych poglądach i ty też mnie wzajemnie utwierdzasz w przekonaniu, że komunizm nie jest jednak dla biednych tylko dla ludzi ubogich umysłowo, nie chce ci się nawet napisać jednego argumentu dlaczego wg. cb mylnie rozumiem najlepszy system społeczny pod słońcem, pomijam to, że zesrałeś o śmieszny obrazek, zamiast zripostować to innym memem