Wpis z mikrobloga

Fakty:
Goście mówią ze wschodnim akcentem.
Oboje dość ciemni, jeden ma brodę.
Jeden grozi pistoletem w czasie sprzeczki.

Przypuszczenia:
To UKRAINIEC! "JA oD poCZatkU moWiLem, zE beDA z NiMI proBlEMy"

Wykop:
Cała litania komentarzy pod artykułem z tytułem "UKRAINIEC z pistoletem". To samo na Facebooku.

Co się okaże:
Że był to Gruzin albo inny Azer, wtedy to już będzie nieistotne, ważne ze poszedł hejt na Ukrainę a wszystko tam w byłym ZSSR to jedno gówno.

#wroclaw #ukraina #wojna #konfederacja
  • 24
@theOstry: No gruzini za wszystko odpowiedzialni i są ich miliardy i zawsze gdy coś się dzieje w Polsce to gruzini, a tak w ogóle to gruzini blokują Ukrainę i tak samo to gruzińska rakieta zabiła 2 przypadkowych ludzi w Przewodowie. Gruzińskie helikoptery przekroczyły granicę. Wszystko to gruzini, albo losowy Azer, albo i rusek, ale nigdy nie ukrainiec ( ͡° ͡°)
@theOstry: Mieszkam w Bydgoszczy, która zaczyna słynąć z Ukrainiskiej bandyterki pod dworcami w miejscu, które jest blisko centrum i są z nimi z miesiąca na miesiąc coraz większe problemy ()
@theOstry: Nie wiem, ale na pewno wiem, że zawsze gdy dochodzi do jakiegoś przestępstwa, albo wykroczeń, które stają się medialne to zazwyczaj właśnie osoby broniące Ukraińców ponad wszystko wskazują na Gruzinów mimo tego, że statystycznie jest ich o wiele mniej i jest ich max 100 tysięcy w Polsce. Piłem głównie do tego i przez sytuacje u mnie w mieście po prostu moja opinia staje się mniej obiektywna.
No gruzini za wszystko odpowiedzialni i są ich miliardy i zawsze gdy coś się dzieje w Polsce to gruzini, a tak w ogóle to gruzini blokują Ukrainę i tak samo to gruzińska rakieta zabiła 2 przypadkowych ludzi w Przewodowie. Gruzińskie helikoptery przekroczyły granicę. Wszystko to gruzini, albo losowy Azer, albo i rusek, ale nigdy nie ukrainiec ( ͡° ͡°)


@ZuluScout: WIelokrotnie już przy oskarżeniach na Ukraińców okazywało
@masz_fajne_donice: Tyle że ten spór z Ukraińcami na granicy akurat ma duży wpływ, a relacje rzeczywiście się pogorszyły i to od czasu w którym nie mamy już sprzętu, który byśmy mogli wysłać. Wojna tymczasowo zmieniła relacje, które były dość wrogie pod względem gospodarczym. Nie muszę szukać na siłę, bo sami się potykają. No i niestety silna Ukraina nie jest nam na rękę, a szczególnie po słowach, które wyszły z ust ukraińskiego
@ZuluScout: ale wiesz że relacja rząd - rząd, a relacja obywatel - obywatel to są dwie różne relacje. I mimo tego że Żeleński coś tam #!$%@?, a Morawiecki mu tam to odbija to wciąż zwykli Ukraińcy są #!$%@? wdzięczni za pomoc i każdy jakiegoś spotykam na swojej drodze jest turbo miły i przyjazny dla mnie.

Oczywiście że zdążają się bandyci, ale to jest właśnie efekt skali. Z 90% tych ludzi są
@Hmrogrz: Ja akurat wiem, że jest wielu spoko Ukraińców, a szczególnie pierwsze rzuty z 2014/2015 z początku wojny w Donbasie, bo w sumie nie różnią się niczym od nas. Niestety nowszy rzut już nie wygląda aż tak kolorowo na przykładzie mojego miasta, bo serio idzie rozpoznać kto nowy, a kto nie choćby po samej mowie, bo zazwyczaj Ukraińcy w parę miesięcy potrafią już w miarę komunikatywnie rozmawiać w naszym języku, albo
@theOstry ty wiesz w ogóle jak wyglądają Gruzini i Azerowie? Już nie mówiąc o tym, że Azerowie w Polsce to dzieci bogatych rodziców, przyjeżdżają do Polski studiować i pracować w korpo, a nie biegać z giwerą po mieście. Poznałem dużo Azerów we Wrocławiu i ten facet z bronią nim na pewno nie jest.
@ZuluScout: zobacz sobie artykuł wrzucony przez mirka wyżej, Polska ma problem z gruzińskimi szajkami pomimo tego że jest ich mniej niż Ukraińców.
A co do akcji z Ukraińcami to już wielokrotnie na wykopie były znaleziska, za każdym razem wrzucane w weekend że Ukrainiec niby coś odwalił a dopiero w poniedziałek pojawiały się informacje w mediach o realnych sprawcach. Dosłownie 2 tygodnie temu na główną trafiło znalezisko że niby Ukrainiec zadźgał Polaka.