Wpis z mikrobloga

#farmingsimulator #fs19 #fs22
W końcu udało mi się ukończyć wszystkie achievmenty w Farmingu 19 i odinstalowuję to w cholerę. Można zlecić pracownikowi obróbkę pola, ale żeby zwieść bele, wymieszać paszę, sprzedać zbiory to już wszystko trzeba samemu ręcznie zrobić. Co to za symulator farmy jak takich prostych rzeczy jak załadowanie bel na naczepę i wywiezienie do tartaku nie można zlecić kołchoźnikowi? Czy taki hodowca mający 250 krów robi koło nich wszystko sam?

W #fs22 to działa tak samo?
  • 7
  • Odpowiedz
W 22 możesz wskazać punkt na mapie, gdzie dojedzie* pracownik, więc np wywóz mleka od 250 krów masz w 70% obsłużony. Pozostałe 30% to podjeżdżanie dokładnie pod trigger i załadunek/rozładunek. Czuję też że trochę lepiej działają na polach o kształcie innym niż prostokąt. Znowu obsługa manualnej skrzyni biegów to dla ai bywa zagwozdka i jeśli chcesz dużo robić za ich pomocą to lepiej bierz maszyny ze skrzynią CVT. No chyba że 3x
  • Odpowiedz
Czuję też że trochę lepiej działają na polach o kształcie innym niż prostokąt.


@Toxen: U mnie jest całkiem inaczej, w poprzednich farmingach ten pracownik jakoś ogarniał pola a w tej edycji na większych polach nawet prostokątnych albo lekko innych kształtach bardzo często dojeżdża do połowy pola i wyskakuje komunikat: Pomocnik X zakończył pracę xD a tutaj polowa pola jeszcze została(wystarczy znowu go włączyć i wtedy do końca będzie pracował). Przy większych
  • Odpowiedz
@StnK: Z drzewami dookoła problem był, jest i niestety będzie. Z zatrzymywaniem przed końcem to faktycznie, przypomniałeś mi. Rzadko ale się zdarza. Nie wiem kompletnie od czego to zależy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Toxen @StnK
A żeby móc coś więcej robić ze zbożem, np inwestować w piekarnie, lub też będąc sadownikiem by robić soki to trzeba mieć jakąś premium ekspansję wykupioną czy podstawka wystarczy?
  • Odpowiedz