Wpis z mikrobloga

#ps4 #pc #bluetooth #windows10

Siema. Mam dziwny problem, posiadam adapter bluetooth Natec Fly 5.0, chciałem podłączyć pada PS4 do pc za pomocą bluetooth pad jest wykrywany lecz cały czas wyświetla napis "łączenie" i się nie łączy po chwili wywala "Nie odebrano żadnej odpowiedzi od urządzenia, Spróbuj ponownie nawiązać połączenie" Pad oczywiście w trybie parowania, sterowniki poinstalowane, aktualizacje windowsa zrobione, dodam że słuchawki JBL też nie chcą się podłączyć, sprawdzałem jeszcze na laptopie ( z budowany bt nie tym na usb ) i pad jak i słuchawki łączą się bez problemu. W czym więc problem? Z adapterem czy coś w systemie nie halo? Windows 10 na pc.
Hot_Soup - #ps4 #pc #bluetooth #windows10 

Siema. Mam dziwny problem, posiadam adapt...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@cybulion: Tak, nawet aktualizacje windowsa robiłem, instalowałem stery do chipsetu adaptera mianowicie, Realtek RTL8761B, komp resetowany po każdej instalacji sterów i cały czas to samo, dodam taką ciekawostkę że kiedyś na innym laptopie na wbudowanym bluetooth jak miałem windows 10 wspomniane słuchawki JBL nawet nie były wykrywane a po instalacji linuxa bez problemu się łączyły, myślę że coś w windzie jest nie halo
  • Odpowiedz
  • 0
@cybulion: Wtedy w ogóle nic nie wykrywa, dopiero po zainstalowaniu sterów chipsetu wykrywa urządzenia ale się z nimi nie łączy, zgłupiałem trochę z tym
  • Odpowiedz
@Hot_Soup no to chyba masz odpowiedz. Winda sama powinna wykryc nowy sprzet i zaciagnac z neta odpowiednie - podstawowe sterowniki. Mam jakies gunwo BT z allegro pewnie za 20 zł i tak to wlasnie u mnie działa ze siedzi wpiety od zawsze i po instalacji windy no poporstu samo go wykrylo, skonfigurowalo i działa. Ot voila.
  • Odpowiedz
  • 0
@cybulion: Odinstalowałem stery przez menadżera urządzeń, zaciągnęło "standardowe" stery i teraz w ogóle nic nie wykrywa, a aktualizuj sterownik nic nie daje bo pokazuje że niby mam najnowsze stery, na opinii allegro zauważyłem że ktoś napisał że windows10 nie za bardzo lubi się z tym adapterem ale da się ogarnąć tyle że nie napisał jak to ogarnać a na necie info nie widzę, coś muszę pokminić bo po kablu grać średnio
  • Odpowiedz
@Hot_Soup tanie gunwo ma to do siebie ze albo dziala albo nie. Najpewniejszym rozwiazaniem jest BT pod pcie albo jakis dobry dongiel za 50 zł pod usb. Przykra sprawa :F
Daj jeszcze model dongla
  • Odpowiedz
@Hot_Soup wg. Producenta ma dzialac bez sterownikow. Może to jest podróba tego? Rozstrzal crnowy mnie rozwalił - od 20 do 100 zł. XD oddałbym go na gwarancję poprostu.
  • Odpowiedz
  • 0
@cybulion: Powalona akcja, odpaliłem ubuntu z pendriva i na ubuntu adapter normalnie działa i łączy się pad jak i wspomniane słuchawki, czyli definitywnie coś windows10 boli, chyba zostanie przeinstalowanie windowsa
  • Odpowiedz