Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy tydzień, trza pomyśleć nad nowym filmem. ( ͡ ͜ʖ ͡) Jakie jeszcze macie propozycje czelendżowych dań #szczecin ?
Myślę, że chyba wbiję na pizzę 60cm do pizzerii swojskiej, licząc powierzchnie to taka sześćdziesiona to są około dwie pizze 45cm, czyli będzie to grube wyzwanie.
Ciekawa propozycja padła, żeby iść na kilkanaście pasztecików, też myślałem, żeby nagrać coś naszego, szczecińskiego, na przykład w rabie albo mak kwaku 5 kebabów na raz spróbować zjeść czy coś.

Załączam ostatni filmik z 6 drwalami jak ktoś nie widział, a chciałby.

#jedzenie #mukbang #tworczoscwlasna

Gdzie?

  • pizza 60cm 32.1% (35)
  • 15 pasztecików 40.4% (44)
  • 5 rollo z raba/maka 21.1% (23)
  • coś innego (komentarz) 6.4% (7)

Oddanych głosów: 109

krucjan - Zaraz nowy tydzień, trza pomyśleć nad nowym filmem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Jakie jesz...
  • 51
@ogkush mam to z tyłu głowy, podjadę w ogóle zobaczyć czy tam nadal jest jakiś wynik na tablicy czy to olali ale ogólnie w ankietach nie było dużego zainteresowania tym lokalem
@drakan8 mordo szanujmy się czy ty serio proponujesz mi żebym 20 sztuk pasztecików mrożonych smażył w domu? Zaoszczędzone 60 zł wydam na olej a nawet jakby był w gratisie to i tak więcej bym zarobił w tym czasie co będę się w domu z tym #!$%@?ł a potem szorował całą kuchnię #!$%@?ą olejem.
@iwannafreshstart nie wiem, ale nawet jeśli to nie będę się bawił w odgrzewanie 20 mrożonych pasztecików na chacie, żeby zaoszczędzić kilka dych a w zamian spedzić w kuchni mnóstwo czasu i otrzymać produkt, który będzie o wiele gorszy xd