Wpis z mikrobloga

Na Ukrainie nie ma korupcji, onuco


@smutny_kojot: nie powiedział nikt, nigdy. Sami ukraińcy co chwilę wsadzają kogoś do więzienia za korupcję. A na filmie widać efekt zniesienia cła. Jak zwykle bogaci na wojnie się wzbogacą. Nic nowego onuco.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: ukraina to najbardziej skorumpowany kraj w europie i jeden z najbardziej skorumpowanych na świecie. Tam korupcja występuje na każdym szczeblu życia publicznego może się zdarzyć, że nawet jak idziesz kupić bilet na pociąg to musisz dać w łapę babie w okienku bo ci nie sprzeda. Tak było na przykład z biletami w stronę polski po wybuchu wojny. Kto tego nie wie to musi mieć jakieś nie wiem klapki na oczach.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: to jaka teraz propaganda wjeżdża? Onuce twierdzą, że ktoś inny twierdził, że na Ukrainie nie ma korupcji? Dobrze to rozumiem? I w związku z tym należy przerwać pomoc wojskową dla Ukrainy?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot ale co masz na myśli? że ukraińcy nie mają prawa kupować samochodów? i te lawety to jakiś dowód na korupcję? Wszyscy, wraz z Ukraińcami krzyczą o korupcji, ale głupi wykopek pokazuje auta, bo jadą na Ukraine a są lepsze od skody fabii jego mame XD
  • Odpowiedz
  • 47
@PomidorovaLova: Czyli ja mam dawac Ukraińcowi do puszki pod lidlem, a jego rodak z kraju ogarniętego wojną w tym czasie kupuje nowego prosiaka za prawie bańkę? Masz już tatuaż FRAJER na czole czy dopiero planujesz sobie zrobić?
  • Odpowiedz
  • 10
@smutny_kojot Bogaci lub skorumpowani Ukraińcy kupują luksusowe dobra, zamiast inwestować w obronność własnego kraju lub pomoc humanitarna? No to trochę dziwne.
  • Odpowiedz
Bogaci lub skorumpowani Ukraińcy kupują luksusowe dobra, zamiast inwestować w obronność własnego kraju lub pomoc humanitarna


@Ama-gi: Normalna sprawa w każdym kraju jak masz #!$%@?. U nas jakoś nie widzę by bogacze wpłacali miliony na chorych na raka czy jak były zbiórki na powodzian
  • Odpowiedz
  • 0
Normalna sprawa w każdym kraju jak masz #!$%@?. U nas jakoś nie widzę by bogacze wpłacali miliony na chorych na raka czy jak były zbiórki na powodzian


@maad: Ja jakoś nie widzę, by obce kraje wysyłały pakiety pomocowe dla polskich pacjentów onkologii
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Trochę nie rozumiem. Ukraina przed wojną była liderem w Europie jeżeli chodzi o korupcję, wojna niczego nie zmieniła. Naprawdę są ludzie na tyle głupi że, myślą że tak wcale nie jest? To że, potrzebują wsparcia w walce z Ruskimi śmieciami to jedno, a to że, na pewno część tej pomocy zostanie zdefraudowana to druga sprawa.
  • Odpowiedz