Wpis z mikrobloga

Z okazji promocji cenowej chciałbym kupić grę It Takes Two

Do wyboru mam platformy EA Games oraz Steam - na obu platformach gra kosztuje tyle samo czyli niecałe 54 złote.

Teraz się zastanawiam, gdzie ją kupić, a w zasadzie jakie plusy oraz minusy niesie ze sobą zakup gry wydawnictwa EA na jednej oraz drugiej platformie.

Ktoś ma z tym jakieś doświadczenie?

#pcmasterrace #gry
StaryWedrowiec - Z okazji promocji cenowej chciałbym kupić grę It Takes Two

Do wybor...

źródło: 2023-11-27 08 10 31

Pobierz
  • 13
@StaryWedrowiec no ja bym wolał steam bo mam wszystkie gry na steam, wydaje sie pewniejszy, jezeli masz albo w przyszłości pojawi sie u ciebie steam deck to gry ze steam działają bezproblemowo a te z poza trzeba kombinować. Z minusów, to i tak przy grach ea trzeba mieć konto ea.

Co do bezpośrednio platformy ea, to ja jej poprosru nie ufam, już 4 razy zmieniali nazwę/sklep, któregoś dnia stwierdzą, że zwijają interes
@Eshirael: @Krs90: Grę kupuję tylko po to, żeby przechodzić ją wielokrotnie, z różnymi koleżankami, które czasem do siebie zapraszam na wieczór/noc, a przejadło mi się oglądanie filmów i chciałbym zaskoczyć je czymś zupełnie nowym.

Nie gram w gry fabularne - tylko strzelanki oraz samochodówki online. Ostatnią grą fabularną, w którą grałem, był Ratatuj na PS2.
@StaryWedrowiec: Wynajmując czy to na Steamie czy to na EA Play, i tak musisz instalować launcher EA, bo EA to EA. Natomiast szybciej zaufałbym grubasowi niż komukolwiek z EA, więc już lepiej przypisać wynajem do konta Steam jak do konta EA.
@StaryWedrowiec: W sumie ten skrypt nie ma żadnych wymagań co do miejsca wynajmu gry, bo to banalnie prosty skrypt AutoHotkey zmieniający rozmiar okna na podstawie obecnie aktywnego z nazwy pliku .exe (tak sam klepię makra w AHK), ale i tak zakup na Steam był dobrą decyzją.

A, jakbyś się cykał odpalania tego losowego pliku .exe i wolałbyś tak jak ten poradnik sugeruje skompilować to samemu, to AHK ostatnio porzuciło v1 i