Wpis z mikrobloga

Jak nazwiecie takie praktyki #orange ? Mam telefon na karte, w przeszlosc spam odnosnie uslugi bezpieczne dziecko w sieci, nawet jakis login dostalem i haslo smsem. Nigdy tam nie wchodzilem, nic nie klikalem. Teraz przy doladowaniu na nastepny miesiac (telefon na karte), zorientowalem sie ze mam debet 4 PLN. Wchodze w aplikację orange, a tam usluga wlaczona bezpieczne dziecko w sieci. Z poziomu aplikacji nie moge jej wylaczyc. Czytam, zeby wyslac SMS 80794 o treści „STOP CDWS", co zrobiłem. Dostałem zwrotkę, że usługa nie została włączona dla tego numeru. Dzwonię na infolinię, a tam, że jednak usługa włączona, pani wyłączy i tyle. Pytam się w jaki sposób mam złożyć reklamację, a ona żebym sobie pisał do safekido, bo oni nie sa stroną.

Może i nie jestem najbystrzejszy, ale tutaj zostałem wydymany bez mydła. Tutaj 4PLN poszło na straty, chociaż może pokuszę się o zgłoszenie sytuacji do UOKiK.

#uokik #orange #oszukujo #prawo
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@justNone: juz przynajmniej 5 jak nie wiecej lat jestem, 25 PLN miesiecznie i do tej pory mialem z glowy temat, ewentualnie doplacalem za dodatkowe GB w UE. A najlepsze jest, ze uslugi premium mam wylaczone, w aplikacji orange nie da sie tego wlaczyc, zadnym smsem tego nie wlaczalem. Aktywacja nastapila samoistnie wraz z ostatnim doladowaniem.
  • Odpowiedz