Wpis z mikrobloga

Mirki ogrywa/ł ktoś dying light 2 na Xbox? Bo podchodzę drugi raz po sporej przerwie do tej gry i widzę że jakaś aktualizacja była. Z tym że u mnie mam jeden mega wkurzający błąd, mianowicie po zabiciu wroga czy to jakiś trup czy bandyta to w około połowie przypadków nie mam opcji przeszukiwania. Jak wrócę po jakiejś chwili do tej lokalizacji to truchła znikają i zostają paczki które już mogę podnieść. No ale nie będę się przecież wracał co chwilę bo to bez sensu. A tracę gdzieś połowę wartościowych przedmiotów. Raz w zadaniu pobocznym w którym trzeba było zabić truposza co połknął pozytywkę to jego też nie mogłem przeszukać, na szczęście pozytywka się pojawiła, no ale miałem dodatkową przeprawę bo już się zaczął dzień i zaczęły się tam złazić potwory.
Wczoraj trafiłem też na blokadę w drzwiach wyjściowych z centrum badań nad IV stadium infekcji THV. Nie dało się wyjść i musiałem wracać przez budynek na dach.
Czy ktoś też miał takie problemy?
#dyinglight2 #xbox
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Beeercik jak grałem jakieś pół roku temu to każdego się dało przeszukać, czasem wychodziło tylko że jest pusty i nic nie było. U mnie ewidentnie jest coś nie tak, dwa razy trafiło mi się że X nie był aktywny w momencie jak byłem w pomieszczeniu z zamkniętymi drzwiami i nie mogłem już z niego wyjść.
  • Odpowiedz
@szuineg o jak tam? Poprawiło się coś?
Ja gram teraz na PS i pełno gówna tego typu - muszę 3 bloki zrobić na kolesiu na początku i ich nie nalicza. Później przeskoczyć z kopniakiem w innych i też nie nalicza. Anichilatory zebrać żeby zwiększyć wytrzymałość- przenosi mnie do menu a tam nie ma tych anichilatorow czy jak się to tnazywa i nie mogę z tego wyjść xD jeszcze nie grałem w bardziej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@starebaby-i-wino szału nie ma, mam mega dużo bugów, najgorsze to brak możliwości wyjścia ze stref centrum badań nad wirusem, wejście jest zaszlamione i nijak nie da się wyjść i trzeba wracać przez budynek, który za dnia już jest pełen stworów i nie da się wyjść żywym stamtąd.
  • Odpowiedz