Wpis z mikrobloga

Skłoniłony pozytywnymi komentarzami na temst tej gry podjąłem próbę i serio uważam to za jedno z gorszych rpgow w które grałem, już nawet pomijając optymalizację - fabularnie jestem po misji z ratowaniem dziewczyny którą zaciągnęli do burdelu, mój najlepszy przyjaciel o którym nic nie wiem już umarł, dostaje mnóstwo telefonów odnośnie pobocznych misji mimk ze nikomu numeru nie zostawiłem, nie wiem kim są Ci ludzie i czy chce je wykonywać, dlaczego jestem wykorzystywany przez policję do osiągania ich celów, nie wiem kim jestem i dlaczego to robię , kupowanie aut jako ''misja' '. Co chwilę telefony od nie wiadomo kogo. Zmienianie radia przez osobne menu zamiast jakimś luźnym hotkeyem. Dawno mnie tak zadna inna gra nie odrzuciła jak #cyberpunk2077
  • 5
  • Odpowiedz
@literak Z tym, że nasz najlepszy przyjaciel zaraz umiera to się zgodzę. Powinno to być rozbudowane mocniej, bo ciężko się wczuć i to zrozumieć.
Natomiast co do reszty to nie wiem jak ci pomóc, skoro nie wiesz kim jesteś i dlaczego coś robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Tak_masz_racje: no powiedz sam, zamiast zrobić jakiś futurystyczny salon z autami gdzie można znaleźć jakąś furę na którą się odkłada, to zrobiono to w formie questów od nieznajomych ns tym etapie npcow, generalnie całe miasto jest zaprojektowane tsk jakby gracz nie posiadał pojazdu bo nie zaparkujesz nigdzie fury przed lokalizacja misji bo generalnie nke ms takich miejsc więc pojazd trzeba zostawić na chodniku, latasz od obszaru do obszaru night City zamiast
  • Odpowiedz
Podział na obszary z opóźnionym dostępem w grze z otwartym światem, to jeden z gorszych pomysłów w ogóle.
Auta kupuje się ze strony, nie trzeba nigdzie jeździć.
Co do telefonów. Jesteś najemnikiem, który jak być może zauważyłeś, zrobił coś o czym usłyszało całe Night City. Nie dziwne, że się do ciebie dobijają.
Albo grałeś bardzo nieuważnie, zajęty czymś innym albo to tytuł ewidentnie nie dla ciebie.
  • Odpowiedz