Wpis z mikrobloga

Witam, mirki dostalem kupon zdrapke do kupionego sprzetu do telefonu "Xbox game pass ultimate" na 1 miesiac, aktywowalem to, probuje w cos zagrac ale z tego co widze wymaga pada do xboxa lub innego kompatybilnego?

Są tu jakies gry bez pada na myszke i klawiature na pc? jesli nie czy mozna jakos ustawic pada ale nie od xboxa? ( mam jakis stary 15 letni)

#gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #gry
  • 13
@JasiekSmietana pewnie chcesz grać w chmurze, a Xcloud wymaga pada. Możesz przez aplikację Xbox pobrać gry i grać w nie z kompa, już za pomocą klawiatury i myszy.

Ewentualnie emulować pada x360ce lub xoutput.
@Andr3v: mam tą aplikacja Xboxa na pc, wszystkie gry które pobiore będę mógł grać przez klawiaturę i myszkę ? Czy tylko nie które? Jeśli nie wszystkie jak to sprawdzić które mogę ?

Emulować pada tymi programami można dowolny pad? Działa to ok? Mam ok 15 letni pad z logitecha
@JasiekSmietana wydaje mi się, że wszystkie pobrane gry działają z klawiaturą i myszką.
Skoro te programy się tak nazywają to emulują pady od Xbox. Możesz mapować innego pada czy nawet klawiaturę.
@mohawk: 100 mln aktywnych subskrypcji gamepassa to oni chcą mieć do 2027, inaczej, wg wycieków, będą musieli zmienić strategie. A oficjalnie przyznali się że mają 25 mln i nigdy nie mowili ze jest więcej