Wpis z mikrobloga

OK, jednak daję kolejną szansę #worldofwarcraft
Pozostaje kwestia wyboru serwera PvE (retail): siedzi ktoś na jakimś godnym polecenia? Bo średnio mi się widzi późniejszy transfer postaci za 25$/sztuka.
Czego szukam: serwera który nie świeci pustkami i odnajdzie się na nim casualowy gracz. A nie że 100% gildii to jakieś psychohardcore'y tłukące raidy 24/7 z wymaganą obecnością na każdym.
Ktoś coś?...

#pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
jeden wuj jaki realm wybierzesz


@7uras: tja, dopiero co przerabiałem to na WTLK Classic: sami psychopaci na serwie, w gildiach selekcja jakbym co najmniej w kosmos próbował polecieć. A ja chcę tylko popykać w gierkę z podobnymi mi ludźmi w gildii.

omijaj tylko te gdzie są polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@7uras: coś w tym jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@purrminator: to do strasznie #!$%@? gildii składałeś podania ;) Ja odnalazłem na Classicu świetną ekipę ludzi z którymi strasznie lubię spędzać czas i głównie po to teraz loguję

A podejść do retaila miałem strasznie dużo i nigdy nie udało mi się jakiejś fajnej gildii/paczki ludzi znaleźć i za każdym razem odbijałem się od gierki
  • Odpowiedz
@purrminator BurningLegion. Całkowicie polski serwer. Dużo gildii. Średnio na tier jest ok. 20 polskich gildii z wbitym CE. Więc jest ze 4x więcej gildii casualowych, które skaczą po m+ i czyszczą HC na luzie i parę bossów na mythicu. Tak więc zapraszam. Jak chcesz znaleźć coś na już to znam w porządku gildie która Cię z chęcią przyjmie
  • Odpowiedz
  • 0
@wlodi0412: ja dobrze widzę że tam 87% graczy jest w hordzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak żeby nie było niejasności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja odnalazłem na Classicu świetną ekipę ludzi z którymi strasznie lubię spędzać czas i głównie po to teraz loguję


@Ranndolf: zazdro. Totalnie nieironicznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@wlodi0412: niby tak ale tyle już lat grałem w Alliance że może to dobry pretekst żeby urozmaicić sobie rozgrywkę wychodząc ze strefy komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak zaczynam od zera, lepszej okazji nie będzie.
Wielkie dzięki za namiary na serwa, będzie grane.
  • Odpowiedz
@purrminator: jak wyjdzie nowy dodatek to serwer będzie miał marginalne znaczenie. Zaplanowali już gildie cross-realm. I progres mythic raidu tak samo
  • Odpowiedz