Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że udało mi się zwiedzić najnowszy taras widokowy Nowego Jorku. Budynek nazywa się One Vanderbilt i znajduje się na 42 ulicy tuż obok Grand Central. Wieża ma 427 m wysokości i plasuje się czwartym miejscu w mieście pod względem wysokości póki co. Sam taras jest nieco niżej bo jakoś na 350 m. Wszystko jest na wysoki połysk a szkło, metal i wszechobecne lustra zmuszają do noszenia rozdawanych okularów przeciwsłonecznych i ochraniaczy na buty. Filmik i kilka fotek #r2d2zwiedza #nyc #wiezowce #usa
R2D2zSosnowca - Tak się złożyło, że udało mi się zwiedzić najnowszy taras widokowy No...
  • 33
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca byłem. Cudowne doświadczenie. Tłumy niemiłosierne ale w odpowiednim momencie przykleiłem się do szyby w fajnym miejscu i podziwiałem.

Fun fact, po wschodniej stronie Summita, nad Grand Central stoi budynek Met Life, który był podstawą dla budowy Stark Tower znanej też jako Avengers Tower ;)
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: ja byłem na the Edge w tamtym roku, też niesamowite wrażenie. Miasto fajne do podziwiania do czego człowiek jest zdolny, ale ja to bym żyć tu nie chciał
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Fajne, zazdro! Dzięki za relację i zdjęcia :)
Parę dni temu grałam w Spiderman: Miles Morales - poznaję wszystkie budynki XD Sama nie wiem co robi na mnie większe wrażenie, odwzorowanie rzeczywistości w grze, czy fakt, że siedzac przed konsolą można się przenieść na drugi koniec świata :)
Pozdrawiam
  • Odpowiedz