Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o szczocha to ugułem wyznaję maksymę Suchodolskiego, że "sram na meksykano" ale w świetle jego postępującego, coraz lepiej udokumentowanego skrajnego uczulenia na pracę...coraz bardziej nurtuje mnie pytanie czy on na prawdę pracował kiedykolwiek na tych budowach? Coraz bardziej w to wątpię. Zdrowie, kręgosłup i inne "członki" mógł uszkodzić trybem życia menela ¯\(ツ)/¯ #kononowicz #patostreamy
Pobierz NicolasLatifi - Jeśli chodzi o szczocha to ugułem wyznaję maksymę Suchodolskiego, że ...
źródło: comment_16509865028bWEIEi6aNJyRQ9hneyiWX
  • 10
@NicolasLatifi: Ja obstawiam że na budowach akurat pracował z racji filmików z jednej, oraz faktu ze musiał brać kase na żubrowanie skądś. Samo trzepanie porponetki baśki by było niewystarczające, ale gdy zaczeły spływać grosze z jutuby to praca przestała być potrzebna. Oczywiscie jego prace były zapewne doraźne, na gębe, oraz fakt że w tej pracy akurat można było być na bombie sprawiał ze była akceptowalna dla menela.
@NicolasLatifi: ale przy tych wyświetleniach to on grosze ma (aktualnie ok 3k na film), z drugiej strony lokum ma za friko, nie jest obciążony jakimiś kredytami, wyraźnie mniej spożywa więc może mu to starcza
@wojmad: no co ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) on nie jeździ do knura bo się zwyczajnie boi mariana i jego goryla. Jak on potrafił robić w majty ze strachu przed wyrostkami z domu dziecka to arona pewnie się boi jak diabeł święconej wody (pamiętajmy też, że natura nie jest po jego stronie, mówimy o niskim, cherlawym, schorowanym i przepitym organizmie). Jedyne uczucie silniejsze niż strach to u