Wpis z mikrobloga

Dziś sprawdzamy co u gwiazdy #onlyfans która doznała brutalnej przemocy seksualnej na siłowni. Dziewczyna ma się dobrze mimo ogromnej traumy. Dla swojego komfortu wyłączyła jednak komentarze na insta.

Przypomnienie. Jessica - gwiazda twitcha i onlyfans postująca zdjęcia w bieliźnie na insta i tiktoku żali się, że facet na siłowni patrzył na nią jak na kawał mięsa i czuła się bardzo niekomfortowo gdyż nienawidzi być seksualizowana. Jak widać na screenie facet dosłownie rozbiera Jessicę wzrokiem. Nieprawdopodobne #pieklokobiet

#pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #silownia #szlaufyzinstagrama #jessica
WielkiNos - Dziś sprawdzamy co u gwiazdy #onlyfans która doznała brutalnej przemocy s...

źródło: temp_file374573155922066326

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
spermiarze są temu winni płacąc im hajs.


@Dolan tu jest coś innego gorsze. Jak można będąc facetem i widząc co ona zrobiła temu biednemu chłopu zamiast ją jako facet zhejtować żeby nie miała już odbiorców nadal wchodzić na jej profile i jej pisać że jest piękna?
  • Odpowiedz
@WielkiNos
Na moje szczęście, jeśli któregoś dnia stanę się bohaterem takiego durnego filmu albo zdjęcia to prawdopodobnie nawet się o tym nie dowiem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: czemu macie taki ból dupy i manipulujecie? Nie podoba się to nie oglądaj. Ja mam w dupie takie osoby, są mi całkowicie obojętne. Ktoś se chce oglądać atencjuszki to ogląda i wali konia pod ich fotki, nie wpływa to na moje życie. Ale laska nie opisywała jakiegoś spojrzenia tylko wgapianie się trwajace #!$%@? rok, a typ potrafił się ostentacyjnie zatrzymać i wpatrywać jak przechodziła. Jakby twoją dziewczyne/siostre/matke to spotkało to
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

wgapianie się trwajace #!$%@? rok


nie, popatrzył na nią przez sekundę. Mówimy o onlyfansiarze ze stanów a nie chorej na głowę aktywistcx lghdtv z Polski.
  • Odpowiedz
@WielkiNos należy szerzyć świadomość pośród mężczyzn aby gardzić atencjuszkami. Jak sobie rozłoży taka statyw, ktoś powinien podejść, złożyć go i wynieść na recepcję.

Mężczyzni muszą zacząć się szanować. Gnoić spermiarstwo. To mężczyźni na to pozwolili
  • Odpowiedz
nie, popatrzył na nią przez sekundę. Mówimy o onlyfansiarze ze stanów a nie chorej na głowę aktywistcx lghdtv z Polski


@gorobei: ok, to w takim razie nie znam sprawy. Brzmiało zupełnie jak dyskusja o tej lasce z Polski. A chore na głowę to są osoby, które po niej jadą, nie ona
  • Odpowiedz