Wpis z mikrobloga

@maciorqa:

Dla niektórych genialna, inni znowu narzekają. Mnie fabuła pochłonęła całkowicie, choć wciągnęło mnie dopiero po jakimś czasie, nie od razu przekonałem się do tej gry.

Jedynka ma świetną fabułę i główny wątek, ale animacje twarzy, zadania poboczne itd. były dość średnie. Dwójka dużo lepsza, choć fabularnie jednak o wiele bardziej wciągnęła mnie jedynka.
@maciorqa: Kiedyś rozdawali to za darmo w play station i żałuje zmarnowanego czasu na dawanie szansy "bo może będzie lepiej", strasznie drętwa walka, drętwe dialogi, misje i aktywności też średnie, jedynie ta historia coś tam miała do opowiedzenia i grafika była spoko, dorzuć te pare zł i poczekaj na promocje Valhalli, jeśli Origins i Odyssey grało ci się dobrze xd
@maciorqa grałem na ps4 i teraz na ps5 w dodatek Burning Shores. Jeżeli fabuła jest dla Ciebie ważna i lubisz otwarty świat to jak najbardziej polecam. Sama fabuła jest mega! Mogę w to grać godzinami i mi się nie nudzi, tam samo mam tylko z Wiedzminem 3 . Nie zastanawiaj się kupuj Cole I graj!
@maciorqa: @DoktorStyle Jak lubisz gry akcji w otwartym swiecie jak najbardziej a komentarz zielonki jest bezsensowny, Horizon to przyjemna gra i ma jakies swoje rozwiazania, pomysly w przeciwienstwie do kopiuj wklej Assasynow, troche jak Ghost of Tsushima ktory na pierwszy rzut oka tez jest podobny do Assasynow (walka, skradanie, znaczniki na mapie) ale jest duzo bardziej spojna,wizualnie i grywalnie przyjemną grą. Ewentualnie zobacz jak wyglada walka, bo jest troche tworzenia przedmiotow,
@krzywy_kanister: Ale jemu się podobają Assassyny, a Valhalla poprawia wiele elementów, które dwie poprzednie części zaniedbały, jak np. różnorodność znaczników na mapie, czy wprowadza wiele fajnych rozwiązań, jak potrzeba główkowania, by dostać się do jakiegoś skarbu. Wgl nie wiem po co akurat mnie wołasz, każdy ma swoje zdanie, ja uważam że ta gra to jest marnowanie czasu, i już większe emocje będą w grze w szachy, ty uważasz że to jest
@DoktorStyle: W Valhalle nie chcę póki co grać, bo muszę "odpocząć" po Origins i Odyssey, a nad Horizonem i tak się zastanawiałem i pomyślałem, czy nie kupić sobie, skoro i tak jest na promce i potem przejść.