Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do #rozowepaski : czy facet 40 lat może mieszkać w domu z rodzicami? Ma swoje pasje (normalne, nie klocki lego), z wyglądu nie najgorzej (6/10), jest niezależny finansowo(dobra praca zdalna), ale wciąż mieszka z rodzicami. Czy to dla was jakiś problem i od razu usuwacie parę na #tinder ? #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim kogo kvrwa obchodzą pasje 40 latka mieszkającego ze starą? xD liczy się to jak wyglądasz, jakie masz nieruchomości, samochód, karierę. Każda ma w dupie twoje pasje chyba, że to kolekcjonowanie muscle carów, albo grzebanie przy swoim jachcie
@mirko_anonim: w dzisiejszych czasach mieszkanie z rodzicami jest po prostu finansowo opłacalne. Jeżeli nie masz partnerki, a macie duże mieszkanie/dom, dogadujecie się, to nie widzę problemu.
✨️ Autor wpisu (OP): > cytowany tekstRozumiem że na tinderze nie szukasz partnerki tylko zastępczej mamy?> cytowany tekst
Nie szukam zastępczej mamy.

cytowany tekstliczy się to jak wyglądasz, jakie masz nieruchomości, samochód, karierę.> cytowany tekst

Skoro to takie ważne, to wygląd przeciętny, samochód za 20k, nieruchomości o wartości około 5 mln (nie na kredyt). Czyli jestem wolny finansowo, ale nie obnoszę się z tym, bo nie interesują mnie kobiety lecące na
@mirko_anonim generalnie średnio mnie obchodzi jakich kto ma współlokatorów.
Ale podkreślam - współlokatorów, bo jeśli komuś 25+ mama pierze, gotuje, płaci rachunki i pyta gdzie, z kim i po co wychodzi to jest to nieodcięta pępowina i przegrany przypadek.
@mirko_anonim: Jak chce i mu tak wygodnie to może. A zdanie różowych w ogóle się nie liczy. One wybierają sobie na partnerów psycholi, alkoholików i innych toksycznych typów, a ty je pytasz co o czymś tam sądzą. Litości.