Wpis z mikrobloga

Głosowałem na Tuska i jestem przeciwko finansowaniu in vitro z budżetu. Jeżeli kogoś nie stać, to jaka jest gwarancja, że stać będzie na utrzymanie dziecka? Czy kobieta potrafi odczuwać rodzicielską miłość tylko wobec dziecka, które wyszło z jej cipy? Tysiące dzieci czeka w domach dziecka na ludzi, którzy ich pokochają i dadzą szansę na osiągnięcie czegoś w życiu.
#sejm #polityka #invitro i trochę #antynatalizm
  • 28
  • Odpowiedz
@Jailer: ojoj no szkoda szkoda XD a jak było referendum robione to przecież tusk zniechęcał brać udziału to tak jakby gówno go obchodziło zdanie ludzi i tak teraz też go obchodzi zdanie swoim wyborców
  • Odpowiedz
Tysiące dzieci czeka w domach dziecka na ludzi, którzy ich pokochają i dadzą szansę na osiągnięcie czegoś w życiu.


@Jailer: Sprawdź ile trzeba czekać na adopcję dzieciaka z bidula. Zdecydowana większość to dzieci z patologicznych rodzin, których nie można skierować do adopcji: większość z nich ze względu na nieuregulowaną sytuację prawną nie może być adoptowana.
  • Odpowiedz
  • 12
@mirekkomarek: a gówno mnie obchodzi te pseudoreferendum xD A gdybym miał głosować na partię, której postulaty i program w 100% pokrywa się z moimi poglądami, to bym nie głosował w wyborach.
  • Odpowiedz
  • 5
większość z nich ze względu na nieuregulowaną sytuację prawną nie może być adoptowana.


@gram_w_mahjonga: to może tym się Sejm powinien zająć? Trzymanie dzieci w domach dziecka to jest marnowanie ogromnego potencjału ludzkiego.
  • Odpowiedz
@u_k1: @Jailer jak jest szansa żeby wyrazić swoje zdanie co do spraw dotyczących państwa to jest to obowiązek obywatela,teraz referendum jest unieważnione także następcy mogą robić co chcą i taki był ich plan,głupi ludzie tacy jak wy dali sie w to nabrać bo oczywiscie osiem gwiazdek aaa dowalimy dziadowi z żoliborza xd no ok, tak to sie możemy bawić ale to pokazuje jak głupie państwo mamy i tak naprawde to pozwalamy
  • Odpowiedz
@Jailer: @Jailer: Zgadzam się, pewnie dla starszych dzieci już niewiele można zrobić, ale dla młodszych, których sytuacja prawna jest niepewna i zaraz stracą całe dzieciństwo w bidulu? Do tego trochę ułatwić progi adopcyjne: jak jakaś kobieta/męzczyzna chce być samotną matką i ma warunki, dla par jednopłciowych, itp. itd, i ulepszyć kontrolę postadopcyjne. To w sumie moje takie z dupy na szybko, ale temat ciekawy, tylko nie tak popularny niestety.
  • Odpowiedz
@Jailer: Prawo adopcyjne powinno być naprawiane, to prawda, ale ludzka prymitywna mentalność dotyczącą posiadania swoich biologicznych mini-me's i stygmatyzacja dzieci porzuconych przez rodziców prędko nie wymrze.
  • Odpowiedz
@Jailer: pełna zgoda, dostaję raka mózgu od słuchania argumentacji posłów za finansowaniem in vitro. Jak ktoś ma tak silną, patologiczną potrzebę wychowywania własnych genów, to niech za to płaci. Urodzeń z in vitro jest zbyt mało, aby w istotny sposób wpływało to na przyszłość społeczeństwa i uzasadniało koszt ponoszony przez podatników, więc stosują tę idiotyczną retorykę o cudzie narodzin i marzeniu każdego człowieka o bombelku (już chyba wszystkie partie mnie obraziły
  • Odpowiedz
@Zerero: Co jest prymitywnego, że ktoś chce, żeby po jego śmierci część "jego" dalej istniała? I o ile adopcja to coś bardzo chwalebnego, to nie widzę powodu, żeby atakować to, że ktoś może chcieć mieć własne dzieci.
  • Odpowiedz
@Jailer: ja też głosowałem na Tuska i popieram finansowanie in vitro z budżetu, mimo że mam dwójkę swoich dzieci poczętych naturalnie. Zresztą KO miała to wpisane w programie więc nie rozumiem twojej pikachu face i tupania nóżkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@konrado12: nic dziwnego, że nie rozumiesz, bo niczego takiego nie ma. Napisałem wyżej:

gdybym miał głosować na partię, której postulaty i program w 100% pokrywa się z moimi poglądami, to bym nie głosował w wyborach

Wiem z jakim programem szła KO do wyborów i to akceptuję. Po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat.
  • Odpowiedz