Wpis z mikrobloga

@windows95:

moje przewidywania:

1. Super Mutanty pewnie maksymalnie biały kolor skóry
2. Wszystkimi frakcjami dowodzą dzielne mądre kobietki (najlepiej czarne)
3. Wszystkie ważne stanowiska technologiczno/hakerskie piastują dzielne mądre kobietki (najlepiej czarne)
4. Biali mężczyźni są głupi i przegrywają każdy pojedynek w walce (nawet ten wręcz) z dzielnymi mądrymi kobietkami (najlepiej czarnymi i grubymi)
5. Biali mężczyźni są głównymi złymi, ale nawet to im nie wychodzi, bo na drodze staje im wiadomo
@thority: Ja tam lubię duet Johnathan Nolan & Lisa Joy. Szkoda, że Peripheral spadło z rowerka przez strajk bo było świeże. Poza tym raczej sobie nie przypominam, żeby robili jakieś lewackie fikołki. Inkluzywność pewnie będzie, ale raczej nie będzie na to nacisku.
@windows95: ten kadr pokazuje że tworcy będą czerpać z bethesdowych bękartów (jak widzę assault rifle z F4 to mi oczy wypala) więc retcon na pełnej. Akcja niby ma się toczyć w Los Angeles (West Coast) a na grafikach promocyjnych nie ma nic związanego z NCR, dostajemy za to pełno ludzików w power armorach i jakiś Prydwen vol.2, gdzie wedlug lore Bractwo Stali w Kalifornii juz nie istnieje, a pewnie tutaj cała