Wpis z mikrobloga

Nie ukrywam, że na udostępnionej przez ministerstwo liście firm zamieszanych w handel technicznym zbożem jest wiele polskich podmiotów, to jednak z racji tego, że naczelna ukraińska onuca próbuje dyskredytować za to wszystkich Polaków, podsyłam dane do jednej z firm, która także znajduje się na ministerialnej liście

https://rejestr.io/krs/768488/simba-baby

To chyba nie są husarze co nie @BayzedMan?

#ukraina #aferazbozowa
h3lloya - Nie ukrywam, że na udostępnionej przez ministerstwo liście firm zamieszanyc...

źródło: temp_file3804100639104169835

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@h3lloya: Ale jakby nie patrzeć to jest wina tylko Polaków. Bo to nasz rząd pozwolił na handel zbożem z Ukrainy. Najpierw miałobyć że tylko korytarz a wyszło jak to w krajach wschodnich ze każdy brał co chciał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@robertkk w którym momencie się dziwię? Piszę to jako odpór na bayzedowe wpisy w których próbuje obrazić wszystkich Polaków za aferę zbożową sugerując, że tylko my w tym uczestniczyliśmy. Dziwię się, że przerosło Cię zrozumienie jednego zdania z pierwszego posta
  • Odpowiedz
@h3lloya: Faktycznie źle spojrzałem, jakaś firma krzak zarejestrowana na domek w polu. Ciekawe ile jeszcze kwiatków wyjdzie z tą listą przydało by się dotrzeć do kilku takich firm jak ta czy ta ochroniarska i spytać po co im Ukraińskie zboże xD
  • Odpowiedz
w którym momencie się dziwię? Piszę to jako odpór na bayzedowe wpisy w których próbuje obrazić wszystkich Polaków za aferę zbożową sugerując, że tylko my w tym uczestniczyliśmy. Dziwię się, że przerosło Cię zrozumienie jednego zdania z pierwszego posta


@h3lloya: Jedyne kogo obrażam, to hipokrytów z wykopu którzy zmieniają narrację i legendarną własną "opinie", stąd masz ból dupy. xD

Najpierw próbowali wmówić ludziom, że to sami Ukraińcy sami eksportują i nas
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@BayzedMan rozumiem, że to Twoja reakcja kiedy okazało się, że w aferze zbożowej uczestniczyli także Ukraińcy ( ͡º ͜ʖ͡º) słusznie. Może następnym razem pomyślisz zanim zaczniesz na nas szczuć
  • Odpowiedz
ale to akurat prawda, że same ukraińskie firmy przeprowadzały eksport ( ͡º ͜ʖ͡º)


@h3lloya: Ale specjalnie wpychali nam i nas specjalnie truli, bo nas nienawidzą i chcą nam zaszkodzić, jak to na wykopie istniała taka narracja, czy jednak musiały być polskie firmy importowe, które przeprowadzały całą operacje transportu i sprzedaży, i dystrybucji w kraju?
  • Odpowiedz
czy ta firma ze screena powinna dostać po łapach i są oszustami, działali na szkodę Polaków? Tak/nie


@Juzef_Pilsucki: No sam to pytanie zadałem, ja wiem że każda taka firma musiała dopełnić swoich obowiążków by importować żywność, tylko to nie dochodzi do każdego najwyraźniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieciaczki nie potrafią użyć google
  • Odpowiedz
czy jednak musiały być polskie firmy importowe, które przeprowadzały całą operacje transportu i sprzedaży, i dystrybucji w kraju?


@BayzedMan: Istnieją także firmy ukraińskie, które wiedząc, że nie mogą sprzedawać zboża polskim firmom to jednak to robiły. Nie wiń tylko polskiej strony, ale także ukraińską. Bo jakby ukraińskie firmy nie sprzedawały zboża polskim to nie byłoby problemu.
  • Odpowiedz