Wpis z mikrobloga

Kurqua szef mnie poprosił aby zawieść z bazy mięso na firmę tam gdzie się ładujemy. I mięso mi się rozwaliło. I muszę pozbierac a nie będę tego zbierał bo na pace mam jeszcze kopyta. I śmierdzi jak wchodzę na pakę to chce mi się rzygać. Zawsze coś kurqa nie może być spokojnego dnia w tej Robocie. Nie poukładam tego gówna. Ehh szef już wziął ładunek na 2 w nocy pod Białystok ale nie wezmę tego. Bo #!$%@? jestem mam zły humor ehh #przegryw ##!$%@? #pracbaza
Napalone_Okno - Kurqua szef mnie poprosił aby zawieść z bazy mięso na firmę tam gdzie...

źródło: 9eac4e18bc3b4281983071813595eef1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
I mięso mi się rozwaliło.


@Napalone_Okno: Jeśli to z twojej winy, to nie masz wyjścia.

I śmierdzi jak wchodzę na pakę to chce mi się rzygać.


To żadne usprawiedliwienie.

Zawsze coś kurqa nie może być spokojnego dnia w tej Robocie.


Nie znam czegoś takiego.

Ehh szef już wziął ładunek na 2 w nocy pod Białystok ale nie wezmę tego. Bo #!$%@? jestem mam zły humor ehh


No to czas na cs'a
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno:

I mięso mi się rozwaliło. I muszę pozbierac a nie będę tego zbierał bo na pace mam jeszcze kopyta. I śmierdzi jak wchodzę na pakę to chce mi się rzygać.


Jaja se huop robi ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zwierz33 - @Napalone_Okno: 
 I mięso mi się rozwaliło. I muszę pozbierac a nie będę t...
  • Odpowiedz
@leomessi1312: Huop szukał pracy w k#rwe czasu, dostał. Teraz jest wk#rwiony i narzeka. Napisałem, że czas na cs'a i pora czekać kolejne tygodnie na nową. Co cie tak dziwi leomenidassie?
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Jeszcze będzie musial umyć te mięsco jak nie troluje bo na sklepie zaraz zadzwonią do pracodawcy co za gówno dostarczyli albo innej firmy i dostanie batem po plecach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz