Wpis z mikrobloga

Ktoś podpowie czy lepiej wybrać drukarkę laserową mono czy atramentową kolor? Urządzenie potrzebne do domu, raczej sporadycznie będzie używane. Myślę o Brother dcp-t426w lub HP LaserJet bo z ciekawszych to chyba tylko takie mam możliwość wybrać ale mam możliwość tylko hp a wolałbym hp unikać bo tam tylko oryginalne tonery chyba mogą iść i tusze. Czy te tusze w atramentowych zapychają tak jak dawniej? miałem kiedyś jakaś HP właśnie atramentową i co chwilę zapychały ale tam był tusz z kartridżem a w tym brother widzę fajniej bo dolewa się buteleczkami więc też taniej sporo. #drukarki #komputery #wydruki #brother
  • 3
  • Odpowiedz
@ironek105 do sporadycznego drukowania jakiś HP LaserJet 1020 lub podobny, przeżyje Twoje wnuki jak mało drukujesz, toner na 5 tys stron ok 30 zł odzie znaleźć albo szło znaleźć z rok temu. Zawsze gotowy do działania. Ile razy drukujesz kolor, który jest niezbędny? Jak prawie nigdy to lepiej cz/b.
  • Odpowiedz
  • 0
@Odbytko_ze_Zwieracza właściwie raczej rzadko tylko jeśli by to jakoś w miarę sensownie drukowało zdjęcia z telefonu np to myślę, że trochę częściej bym używał koloru tylko nie wiem jak z tym jest. widzę, że w tej atramentowej rozdzielczośc to 6000x1200 a w laserowych 600x600. to jakieś ma znaczenie? Hp ColorLaser 150nw mogę z kolorowego laseru albo hp LaserJet m110we z laserowych
  • Odpowiedz
@ironek105: Cześć. Polecam Ci mój wpis na blogu na temat różnic pomiędzy drukarką atramentową i laserową: https://blog.doktortusz.pl/drukarki-laserowe-i-atramentowe/ / Jeśli chodzi o sam sprzęt, niestety, ale nie polecam drukarek HP - blokują zamienniki, a oryginalne wkłady są po prostu drogie. Chętnie doradzę Ci konkretny sprzęt, ale napisz trochę więcej na temat tego co będziesz drukował i jakich funkcji potrzebujesz :) Pozdrawiam, DrTusz
  • Odpowiedz