Wpis z mikrobloga

Dostałem duzego bonusa w pracy i przez chwilę nawet mi się poprawił humor,a później jak zwykle przyszla refleksja "No i co z tego?" i znów dół
Na tinderze coraz gorzej - rozmowy totalnie nie idą, zero zaangażowania że strony lasek ,a nowych matchy coraz mniej ...
Zdaje sobie sprawę, że szanse na zmianę status quo są nikłe ale tylko ta nadzieja trzyma mnie przy życiu więc próbuje nadal...
Być moze wkrotce spróbuje badoo

#tinder #przegryw #samotnosc #depresja #przegrywpo30tce #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 18
Zdaje sobie sprawę, że szanse na zmianę status quo są nikłe ale tylko ta nadzieja trzyma mnie przy życiu więc próbuje nadal...


@Maxior99: wyprowadź się do jakiegoś dużego miasta KRK/Wwa/POZ/Łódź/GDA ew. Śląsk, tam powinieneś znaleźć swoją niszę. z doświadczenia muszę powiedzieć, że w Łodzi jest z jakiegoś powodu dużo kobiet w wieku studenckim i post-stud
@Maxior99 tekst co słychać, jak minął dzień to najgorsze zaczęcie rozmowy;d chociaż dziewczyny się plują o to, że cały czas nudziarze to same jak zazwyczaj pisały pierwsze to w stylu buźki jakiejś ;)
@Maxior99: tam z kolei moim zdaniem dużo dup z kosmicznymi wymaganiami i w #!$%@? pretensjonalnych, przeambitnionych (dynamicznie rozwijające się miasto, sektor IT itd.). socjologicznie to można rozkminić. Łódź trochę biedniejsza i skromniejsza;>